Таємне весілля телеведучої Ольги Фреймут з гендиректором Нового каналу: вийшла заміж і змінила прізвище

Вибір редакції


Ольгу Фреймут публіка знає, як тендітну блондинку з чудернацьким почуттям гумору та зразковими манерами. Втім, навіть у справжньої леді може бути бурхливе особисте життя. Так, за молодості Фреймут стала матір’ю-одиночкою, народивши доньку від британця. Пізніше телеведуча жила у цивільному шлюбі з режисером “5 каналу” Олександром Ракоєдом. Цікаво, що з цим чоловіком Ольга хоч офіційно не одружилася, але повінчалася. Проте цей союз був недовгим, вони розійшлися через 2 роки.

Довгий час Ольга Фреймут носила статус холостячки. У 2017 році у віці 35 років Фреймут офіційно вийшла заміж і це стало справжньою несподіванкою для публіки, адже Ольга приховувала своє особисте життя. Обранцем телеведучої став гендиректор “Нового каналу” Володимир Локотко.

Ольга Фреймут з чоловіком
Ольга Фреймут таємно вийшла заміж

Весілля Фреймут було без зайвого пафосу. Наречена навіть не одягала білу сукню та фату. Ольга та Володимир просто розписалися у місцевому РАЦСі.

Цікаво, що на момент одруження Фреймут і Локотко вже мали спільного сина Валерія, а наречена носила під серцем донечку.

Як виглядають чоловік та діти Фреймут

В інтерв’ю Фреймут зізналася, що навіть і не мріяла про пишне весілля. Телеведуча вважає, що весілля не є запорукою гарних сімейних стосунків.

Це так смішно: оті всі гості, короваї, весільні плаття, а потім б’ють один одного по обличчю і розлучаються

, – зазначає Ольга.

Варто відзначити, що після одруження і народження дітей Ольга Фреймут почала менше світитися на телеекранах і більше займатися власною сім’єю. Жінка зізнається, що саме з цим чоловіком вона стала щасливою. Вони змогли побудувати свої стосунки на довірі та взаємоповазі.

Історія Ольги Фреймут набагато романтичніша – вона вирішила носити прізвище чоловіка через сильні почуття
Як виглядає чоловік Ольги Фреймут

До слова, після початку повномасштабної війни в Україні, Фреймут з дітьми поїхала жити до Лондону, а її чоловік перебуває в Україні.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one − 1 =

Translate »