таємні пологи, кар’єра в тіні чоловіка, переїзд у Німеччину – Одна Минута

Вибір редакції


Олег Винник і Таюне багато років разом співають на одній сцені, але фанати впевнені, що вони не тільки співпрацюють, а і кохають один одного.

В численних спробах журналістів вивідати щось, що співак приховує, вдалося з’ясувати, що у юнацтві він закохався у свою однокурсницю, яка і стала його дружиною. Щасливицю звуть Таїсія Сватко і публіка її знає під псевдонімом Таюне.Где скрывается Олег Винник и его жена Таюне
Як зараз живе дружина Олега Винника Таюне

Закохані в молодості влаштували весілля, на якому гуляли двома селами, а пізніше Олег залишив своє життя в Україні заради заробітків і поїхав у Німеччину. Доля щасливо обернулася для Винника і він став популярним артистом на місцевій сцені. Коли з фінансами ситуація покращилася, до зірки переїхала його дружина і у них з’явився син Юліан. Хлопець вже дорослий і займається спортом, ніяк не торкається творчості у своєму життєвому шляху. Лише один раз виконавець в інтерв’ю німецькому виданню обмовився про дитину і дружину, коли вони переїхали поближче до міста, в якому він працював на той момент.

Амбіції Винника підкорити українську сцену його не покинули, тому у 2010х роках він прийняв для себе рішення повертатися додому і створювати новий сценічний образ. У бек-вокалістки собі він взяв дружину з гарним голосом і яскравою зовнішністю. Так із Таїсії Сватко була створена Таюне.в Сети появилось фото Винника и Таюне задолго до славы и денег
Як зараз живе дружина Олега Винника Таюне

Нерозлучні на сцені і в житті чоловік та дружина не розлучилися і коли розпочалася повномасштабна війна в Україні. Виявилося, що Олег Винник знову поїхав у Німеччину, де має нерухомість і зайнявся своїм здоров’ям і благодійністю. Він не виходить на зв’язок в Мережі, як і Таюне, що говорить про те, що зіркова дружина разом з ним знаходиться у Європі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другиеИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 + 20 =