Таїсія Сватко натякнула на вагітність і перестала ховати живіт – Одна Минута

Вибір редакції


Олег Винник – підкорювач жіночих сердець. Він має цілу армію фанаток і щоб їх не засмучувати, співак вирішив дотримуватися образу холостяка. Проте справжні поціновувачі творчості артиста знають, що Винник не самотній. Його дружиною є його незмінна бек-вокалістка Таїсія Сватко, яку публіка знає з псевдоніму Таюне. Вони одружилися ще у студентські роки. Довгий час подружжя жило в Німеччині, там у них народився син Юліан. Хлопчик вже повнолітній і мешкає в Німеччині.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник та Таюне чекають на дитину

Нещодавно користувачі Мережі запідозрили, що Олег Винник може стати батьком вдруге. Його таємна дружина Таюне опублікувала у своєму Інстаграм-блозі фото, на якому фоловери розглянули живіт, що округлився. На знімку Таїсія Сватко позувала у картатих шортах та білій футболці. Дівчина стояла на сходах і дивилася убік.

Олег Винник та Таюне чекають на дитину
Олег Винник та Таюне чекають на дитину

Всі ми пишемо чорним по білому, різниця лише у почерку

, – підписала фото Таїсія Сватко.

Користувачі Мережі одразу почали коментувати фото. Багато хто оцінив красу співачки, а деякі навіть розглянули живіт дружини Винника, що округлився.

Ось що пишуть коментатори:

  • “Приваблива, харизматична, прекрасна”;
  • “Неповторна, найкрасивіша”
  • “Боже, Тая …. Яка ж ви, дуже красива”
  • “Здалося, чи правда видно животик? Таєчко, ви з Олегом зважилися на другого?”
Олег Винник та Таюне чекають на дитину
Олег Винник та Таюне чекають на дитину

До речі, в одному з інтерв’ю Олег Винник одного разу сказав, що якщо матиме доньку, то він обов’язково назве її Жанною.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни в Україні Олег Винник та його дружина Таюне зникли з інформаційного простору. Поки інші знаменитості волонтерять, проводять благодійні концерти і навіть пішли служити до ЗСУ, Олег та Таюне відмовчуються. Багато хто запідозрив, що Винник після початку війни незаконно перетнув кордон України і поїхав до Німеччини, де у нього живе син і є власна нерухомість. Чутки виявилися правдою. Якийсь час тому представниця Винника заявила, що артист справді в Німеччині, але він там не просто “ховається”, а проходить лікування.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × four =

Translate »