Таїсія Сватко натякнула на вагітність і показала круглий живіт – Одна Минута

Вибір редакції


Олег Винник – головний серцеїд країни, саме тому за його особистим життям особливо уважно стежать усі шанувальники. Від уваги фанатів складно приховати навіть найдрібніші деталі. Той факт, що Олег Винник разом зі своєю дружиною буквально зникли з усіх радарів, не означає, що публіка не зможе помітити можливу вагітність Таїсії Сватко. Тим більше коли співачка Таюне сама на натякає на те, що скоро стане мамою.

Український співак створив собі сценічний образ неодруженого. Своїми піснями він звертається до українок і кожною освідчується у коханні, а приваблива зовнішність зірки лише посилює задуманий ефект. Проте всім відомо, що правда рано чи пізно стає дійсністю. Саме тому найвідданіші фанати зірки знають, що Винник давно перебуває у щасливому шлюбі.Обранкою зірки колись стала співачка, яка працювала з Винником на одній сцені. Таюне довгий час була бек-вокалісткою українського співака, проте нещодавно розпочала сольну кар’єру. Одружилися вони ще наприкінці 1990-х, а пізніше, судячи з чуток зі ЗМІ, у них з’явилася дитина.

Олег Винник со своей супругой Таюне давно состоят в счастливом браке
Олег Винник зі своєю дружиною Таюне давно перебувають у щасливому шлюбі

Цікава інформація просочилася до мережі в 2005 році. Олег Винник у одному з інтерв’ю заявив, що його дружина спростила йому професійну діяльність, а також зберегла своїм вчинком міцні стосунки. Так, артист зізнався, що дружина переїхала до нього до Німеччини – не сама, а із сином.Про загадкового хлопчика відомо мало, проте одного разу Таїсія Сватко натякнула, що знову вагітна. Або ж фанати просто повірили в оптичну ілюзію і самі собі вселяли бажане. Таюне поділилася на особистій сторінці в Інстаграм чорно-білою фотографією, де позує на сходах у невідомій будівлі.

Артистка була одягнена в картаті шорти, а цікавий ракурс та вигин одягу створив враження, ніби живіт Таюне округлився. Шанувальники також звернули увагу на цю деталь образу та поділилися своїми емоціями.
  • “Здалося, чи правда видно животик? Таєчка, ви з Олегом зважилися на другого?”;
  • “Олег Винник стане татом, от би донька”;

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × one =

Translate »