телеведуча стала жінкою старого британця, режисера і продюсера – Одна Минута

Вибір редакції


Ольга Фреймут до кар’єри на українському телебаченні вчилася у Лондоні, де зустрілася з британцем Нілом Мітчеллом. Він був старший її, але підкорив українку своїми аристократичними манерами. Якийсь час закохані жили у цивільному шлюбі, а у лютому 2006 року Оля народила доньку Злату від цього чоловіка. На той момент вони вже розійшлися. Як пізніше розповідала зірка, Ніл швидко розслабився і перестав бути тим галантним кавалером, у якого вона закохалася, тому прийняла рішення піти від нього і бути матір’ю-одиначкою. У спільної дочки пари Злати британське громадянство.

Ольга Фреймут забеременела от нового избранника
Як виглядають усі чоловіки Ольги Фреймут

Також Ольга Фреймут перебувала у шлюбі з головним режисером “5 каналу” Олександром Ракоїдом. Вони офіційно не були одружені, але повінчалися у церкві. Сімейне життя не задалося через надмірні ревнощі чоловіка, за словами ведучої.Як виглядають усі чоловіки Ольги Фреймут
Як виглядають усі чоловіки Ольги Фреймут

За роки роботи на телебаченні у ревізорки було декілька тривалих романів, часто їй приписували відносини то з Сергієм Притулою, то з Олександром Педаном. Трійця знімалася в багатьох проектах для Нового каналу. Але всі ці домисли Оля заперечувала, називаючи Притулу тільки хорошим другом.

Як виглядають усі чоловіки Ольги Фреймут
Як виглядають усі чоловіки Ольги Фреймут

У 2015 році Фреймут закрутила стосунки з генпродюсером Нового каналу. Про почуття до Володимира Локотко  вона об’явила тільки після народження їх сина Валерія у 2016 році, переставши нарешті приховувати роман. Ще через один рік у зірок народилася дочка Євдокія. Тоді стало відомо, що пара таємно одружилася і телеведуча змінила в паспорті своє прізвище.Ольга Фреймут рассказала о жизни в Лондоне и о том, почему в Европе лучше
Як виглядають усі чоловіки Ольги Фреймут

Через війну в Україні Ольга і Володимир розлучені обставинами як і більшість українськиї сімей. Її чоловік залишається в Києві, а Фреймут тимчасово живе з молодшими дітьми у Великобританії, старша донька Злата Мітчелл вчиться в Америці.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другиеИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 + ten =