Тендітна і непримітна жіночка на будівництві виявилася Оленою Зеленською: перша леді сіла за кермо екскаватора

Вибір редакції


Здається, що маленька та непримітно вдягнена дівчина на будівельному майданчику – це перекладач або ж хтось інший з команди американського мецената Говарда Баффета. Але якщо уважно придивитися, то це власною персоною стоїть Олена Зеленська! Вона приїхала у Бучу на відкриття будівництва за її власним проєктом.

Олена Зеленська на будівельному майданчику у Бучі
Олена Зеленська на будівельному майданчику у Бучі

Як відомо, дружина Президента опікується питанням організації шкільного харчування та виступила з ініціативою ще у 2022 році по будівництву фабрик-кухонь. Окрім того, що діти будуть отримувати якісне харчування, проєкт вирішить ще декілька питань: суттєво зменшаться витрати на енергоресурси та воду. На фабриці-кухні можна приготувати до 10000 порцій, а це дозволить забезпечити одночасно не лише малечу з Бучі, а ще з Немішаєве та Бородянки.

Олена Зеленська за кермом екскаватора
Олена Зеленська за кермом екскаватора

Допомогти почати таку благородну справу Олені Зеленській приїхав особисто американський меценат Говард Баффет. Він піднявся на екскаватор та навіть покерував ковшем, виривши першу яму. Олена Зеленська не відставала від Баффета та також повчилася керувати незвичним транспортним засобом.

“Цей проєкт не тільки про сніданки та обіди, він про об’єднання кількох громад” – саме так пояснила свою ідею Олена Зеленська на брифінгу після відвідування майданчика. А ще вона підкреслила, що саме завдяки відродженню та реалізації ініціатив жителі Бучі та сусідніх міст зможуть потроху повертатись до звичного життя, знов вірити в щасливе майбутнє країни.

Перша леді під час брифінгу
Перша леді під час брифінгу

Деталі образу першої леді

Чарівна дружина Президента Олександра Зеленського на майданчик вдяглася стильно та водночас зручно: чорна куртка від бренду The North Face чудово поєднувалася з синіми розкльошеними джинсами та світлими кросівками. На брифінгу ж перша леді була у чорній водолазці з жакетом. Стримана та елегантна зачіска лише підкреслювала вишуканий образ, а макіяж – природну красу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + 16 =