тепер напарники по різні боки барикад – Одна Хвилина

Вибір редакції


Всім відомо, яку титанічну волонтерську роботу проводить Сергій Притула під час російсько-української війни. Заради допомоги ЗСУ він навіть відмовився від усіх своїх розважальних шоу і збирає на армію мільйони гривень. Натомість його напарник Андрій Молочний тихо-мирно мешкає у москві. Щобільше, розповсюджує фейки про нацистів, яких нібито бачив на власні очі в Києві.

Сергій Притула та Андрій Молочний грали разом у Файній Юкрайні

Притула з Молочним випустили у світ сотню серій гумористичного шоу, де перевтілювалися в різних героїв сьогодення. Потім разом виступали в Comedy Club. Андрій покинув Україну ще 2014 року, а Сергій залишився. Намагався зробити політичну кар’єру, очолити партію “Голос” чи обійняти крісло мера столиці. Та поки що це йому не вдалося. Зате як волонтер Притула показав себе з найкращого боку. Його Фонд щодня збирає пожертви і перерозподіляє їх у ЗСУ за потребою.

Тим часом Молочного не зачепила ані анексія Криму, ані напад на Донбас. Він разом із Антоном Лірником поїхав на заробітки до країни-агресора. І хоча гуморист сам є україномовним, та московське життя далося взнаки – Молочному стали ввижатися фашисти.

Якщо пригадати недавнє минуле, можна побачити, що Андрій і раніше висміював усе українське – мову, дубляжі фільмів, принижував земляків, обзиваючи гастарбайтерами. А тепер, коли бомби полетіли на його рідне місто Коростень, чоловік замість того, щоб висловитися проти війни, почав ображати українців, називаючи неонацистами і проповідуючи інші наративи кремлівської пропаганди.

Притула у притаманній йому манері відповів опоненту, розповівши повчальну притчу. Та чи зуміє його колишній колега зрозуміти, про що йдеться, передбачити нескладно.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 1 =

Translate »