тепер ясно, чому Олег Винник захоплюється красою дружини – Одна Хвилина

Вибір редакції


Так склалося, що Олег Винник став одним з найбільш популярних артистів української сцени, але про його особисте життя мало чого відомо, через що ходять багато пліток. Оскільки співак зізнавався, що має дружину, але не розкривав, хто вона, публіка впевнена, що його жінка – це бек-вокалістка Таюне. Для неї Олег пише сольні пісні та підтримує її у розвитку сольної кар’єри. У пари є вже дорослий син Юліан, який не продовжив династію музикантів в сім’ї та пішов у спорт, він займається плаванням на професійному рівні.

В Мережі показали фото молодої Таюне
В Мережі показали фото молодої Таюне

Вона так само як і Олег Винник не дає коментарів про особисте і дуже рідко з’являється на нових фото в Мережі. Але у неї є багато фан-сторінок в Instagram, де публікують цікаві знімки і відео з Таюне. На цей раз прихильники обговорюють цікавий колаж з архівних фотографій улюбленої співачки, на яких можна подивитися, як дружина Винника мінялася з роками. Головна зміна – це її засічка.

В Мережі показали фото молодої Таюне
В Мережі показали фото молодої Таюне

Нагадаємо, Олег Винник і Таюне разом вчилися в музичному училищі. Там вони познайомилися і відчули симпатію один до одного. Романтичні відносини молодих людей переросли в шлюб і весілля, про яке односельці співака розповідали журналістам, не звертаючи увагу на те, що сам артист про це мовчить і завжди уникає питань, які стосуються сімейного життя.

Сусіди Винника підтвердили, що весілля з Таюне було з дотриманням всіх сільських традицій, його святкували декілька днів, а гостей було багато, 200 чоловік. На YouTube 1 хвилини є відео, в якому зібрані всі коментарі і спогади знайомих Олега Винника і його таємної дружини:

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 + eighteen =

Translate »