Терміново! Нові плани кремля: диктатор назвав дати захоплення східних територій – верх цинізму. Не вдасться – ЗСУ на сторожі!

Uncategorized

Російські загарбники відмовилися від варіанту одночасного захоплення всієї території Донбасу, включаючи Донецьку та Луганську області.

Ці тези підтверджує й британська розвідка, яка вважає, що політична мета Росії полягає в окупації всієї території Донецької і Луганської областей, але для досягнення цього потрібно, крім Сєвєродонецька, захопити Краматорськ і трасу Дніпро – Донецьк.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії.

Зазначається, що захоплення Росією Лимана підтримує її оперативні зусилля, які, ймовірно, полягають в оточенні Сєвєродонецька та закритті “кишені” навколо українських сил у Луганській області.

“Сильні обстріли тривають, а на околицях Сєвєродонецька, ймовірно, точаться вуличні бої. Елементи російського Південного угруповання сил, ймовірно, очолюють найуспішнішу вісь у цьому секторі, за підтримки Центрального угруповання сил, що атакує з півночі. Прогрес повільний, але досягнення утримуються”, – йдеться в огляді.

Разом з тим британська розвідка відзначає, що шляхи до “кишені” залишаються під контролем України.

“Росія досягла більших локальних успіхів, ніж раніше в кампанії, згрупувавши сили і ведучи вогонь на відносно невеликій території”, – йдеться в огляді. Британська розвідка зазначає, що це змушує Росію йти на ризик на інших окупованих територіях.

Як повідомляє Канал 24 із посиланням на джерела в українських спецслужбах, президент росії Володимир Путін поставив завдання російським військовим вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.

Підкреслюється, що за планами Кремля, першою має бути захоплена Луганська область. Водночас встановлено термін її окупації до 1 червня.

До того ж, терміном окупації Донецької області військовим керівництвом РФ визначено 1 липня.

Зазначимо:

Збройні сили рф у травні зосередили усі свої сили на Луганській області, 95% території якої вони вже окупували. Наразі основні сили військ агресора кинуть на захоплення обласного центру Луганщини – Сєвєродонецька. На території міста продовжуються вуличні бої.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + four =

Translate »