Тетяна Кравченко вперше поділилася сімейним фото – Одна Минута

Вибір редакції


Її героїня зі “Сватів” дуже любила свою кіношну дочку. Валентина Будько – проста жінка, яка живе у сільському будинку з городом, господарством, працює на хлібзаводі. Історія зав’язується, коли одного разу її дочка просить доглянути маленьку онучку Женю.

Життя Валюха зі "Сватів" не схоже на життя атриси Тетяни Кравченко
Валюха зі “Сватів” не схожа на атрису Тетяну Кравченко

У житті актриса теж має доньку. Про неї користувачі знають не дуже багато, оскільки вона веде непублічне життя. Доньку Тетяни Кравченко звуть Анна. Вона народилася 1986 року від колишнього чоловіка актриси, продюсера Дмитра Гербачевського. Донька Тетяни Кравченко працює у сфері дизайну. Акторка виховувала дитину сама, не хотіла, щоб у дівчинки був вітчим. До речі, сама Тетяна також росла без рідного батька. Вона мала вітчима, а коли молода актриса дізналася про свого справжнього батька, то дуже розчарувалася. До речі, Тетяна ділиться, що гнівалася на свою матір через те, що та привела вітчима. Це спричинило швидкий від’їзд майбутньої актриси до Москви відразу після школи. Там вона вивчилася на актрису, дуже старалася, щоб не впасти обличчям у багнюку перед матір’ю. Хотіла досягти всього сама. Сьогодні Тетяна Кравченко обожнює своїх дівчаток, проводить багато часу з онукою.

Тетяна Кравченко з дочкою Ганною та онукою
Тетяна Кравченко з дочкою Анною та онукою дуже схожі

Відомо також, що Тетяна Кравченко має внучку. Їхнє спільне фото опублікував один із фан-акаунтів актриси в Інстаграм. Читачі захоплювалися милим фото дівчат у трьох поколіннях. Коментарі тільки добрі та з побажаннями найкращого. Хоча справжнє життя актриси кардинально відрізняється від життя героїні Будько, акторка ні про що не шкодує.

У кожного своє життя, своя дорога

– каже актриса.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × five =

Translate »