Тіна Кароль, Камалія, Катя Осадча та інші зірки у вишиванках – Одна Минута

Вибір редакції


Телеведуча Катя Осадча

Модна битва українок: Катя Осадча
Модна битва українок: Катя Осадча

З початку повномасштабної війни на території України відома телеведуча Катя Осадча займається волонтерством. Також зірка “Світського життя” створила проект, який допомагає шукати зниклих безвісти українців. За допомогою телеграм-каналу “Пошук зниклих” було знайдено вже понад 1000 цивільних.

Співачка Камалія

Модна битва українок: Камалія
Модна битва українок: Камалія

Відома українська співачка Камалія також усіма силами намагається допомогти українцям. Відомо, що її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур пожертвував велику суму на потреби ЗСУ.

Зараз Камалія з чоловіком та дітьми переїхали зі свого будинку в Бучі до Лондона, де в них теж є нерухомість. У свій розкішний лондонський особняк подружжя поселило 16 українських біженців. Здебільшого це друзі та знайомі сім’ї Захурів, але є й кілька раніше незнайомих жінок, яких Камалія із чоловіком поселили у своєму будинку.

Тіна Кароль

Модна битва українок: Тіна Кароль
Модна битва українок: Тіна Кароль

Поп-діва Тіна Кароль після початку війни в Україні поїхала до Польщі, де разом із своїм сином Веніаміном працювала у волонтерському центрі та допомагала українським біженцям. Зараз Тіна їздить із благодійними концертами по всьому світу, збираючи гроші на потреби українців, які постраждали у війні.

Наталія Могилевська

Модна битва українок: Могилевська
Модна битва українок: Могилевська

Співачка Наталія Могилевська після вторгнення Росії на територію України не виїхала за кордон. Артистка активно займається волонтерством.

Настя Каменських

Модна битва українок: Каменських
Модна битва українок: Каменських

Настя Каменських та її чоловік Потап на момент початку війни були в Іспанії. Там вони перебувають і до цього дня. Незважаючи на те, що зіркове подружжя не перебуває в Україні, воно робить все, щоб допомогти Батьківщині. Зокрема, Настя Каменських зібрала гроші та закупила 22 автомобілі для ЗСУ.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − 10 =

Translate »