Тіна Кароль, Катя Осадча і Ольга Сумська показалися в реальному житті – Одна Хвилина

Вибір редакції


Героїні нашої сьогоднішньої статті часто вражають публіку неймовірними сценічними образами. Тіна Кароль, Ольга Сумська і Катя Осадча – дуже красиві жінки. Варто додати, що вони не соромляться показувати, як виглядають в реальному житті, тож в їхніх соціальних мережах з легкістю можна знайти домашні фото.

Тіна Кароль

Тіна Кароль без макіяжу та у спортивному костюмі
Тіна Кароль без макіяжу та у спортивному костюмі

У звичайному житті Тіна Кароль любить простий і зручний одяг. Співачка часто з’являється на репетиціях чи інших неофіційних заходах в звичайних спортивках та без макіяжу.

Втім, Тіна навіть в такому одязі виглядає чудово. Співачка нещодавно добре схудла і стала виглядати ще молодшою, ніж раніше.

Варто відзначити, що Тіна Кароль для того, щоб виглядати молодою і доглянутою регулярно займається спортом та дуже ретельно слідкує за харчуванням. Співачка жодного разу не вдосконалювала свою зовнішність за допомогою пластичної хірургії.

Катя Осадча

Катя Осадча без макіяжу та у спортивному костюмі
Катя Осадча без макіяжу та у спортивному костюмі

Катя Осадча фарбується лише тоді, коли збирається виходити в ефір, а ось в звичайному житті телеведуча взагалі не користується декоративною косметикою.

Катя уже має перші зморшки, а її шкіра вже не така пружна та підтягнута, як раніше. Втім, телеведуча не ховає справжню себе за тонною макіяжу, чи фотошопу.

Ольга Сумська

Ольга Сумська без макіяжу та у спортивному костюмі
Ольга Сумська без макіяжу та у спортивному костюмі

56-річну акторку Ольгу Сумську досі вважають однією з найкрасивіших актрис України. Ольга виглядає набагато молодше свого віку і не соромиться показати себе без макіяжу та зачіски. Сумська зізнається, що регулярно ходить до косметолога та робить різні косметологічні процедури для омолодження. А ось пластичні операції Сумська пока не робила.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 1 =

Translate »