Тіна Кароль назвала ім’я найкращого чоловіка у світі, але час проводить з іншим: вони чимось схожі (ФОТО)

Вибір редакції


Тіна Кароль зробила таємницю зі свого особистого життя, навколо якого багато чуток. Після смерті чоловіка Євгена Огіра їй приписували роман з молдавським мачо Даном Баланом. Історія навколо них закрутилась під час вокального проєкту “Голос”. Співак обдаровував поп-діву своєю увагою, постійно її обіймав, говорив компліменти, все це було на очах у глядачів та операторів. Тіна навіть відповідала взаємністю, тому фанати одразу припустили – це точно роман.

Тіна Кароль назвала ім'я найкращого чоловіка у світі, але час проводить з іншим
Тіна Кароль назвала ім’я найкращого чоловіка у світі, але час проводить з іншим

Однак після закінчення шоу чутки стихли, а продюсер “Голосу” Володимир Завадюк мав необережність проговоритися, що це був піар-роман за сценарієм. Тоді виник гучний скандал, який потребував від них пояснень.

Нещодавно Тіна Кароль давала концерт в Молдові на підтримку України, на який завітала мама Дана Балана Людмила Балан. Українську поп-діву це дуже зворушила і вона прямо зі сцени звернулася до неї, обсипавши компліментами її та її сина:

Ну і красень, найкращий чоловік у світі після сина… Мама Люда, мама Дана Балана сьогодні в залі

, – сказала Кароль.

Втім, час з Даном вона не проводить. У Тіни є інший зірковий чоловік, якому вона довіряє, з яким дружить і допомагає. Це телеведучий Даніель Салем, який зараз служить і захищає Україну. Поп-діва робить все можливе, щоб фінансово допомогти Даніелю з придбанням необхідної техніки для визволення України.

Нещодавно в фан-акаунті Тіни Кароль в Інстаграм з’явилось відео, як вона разом із Даніелем катались на авто і заїхали перекусити в МакДональдз.

Видно, що вони дорожать один одним і своєю дружбою. Більшого між ними не може бути, тому що Салем одружений на відміну від Дана Балана, який міг би стати вітчимом єдиному сину Тіни Веніаміну від шлюбу з продюсером Євгеном Огіром.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 5 =