Тіна Кароль назвала причину, чому її виступ на Євробаченні був провальним: “Це мій комплекс меншовартості”

Вибір редакції


Одна з найвідоміших українських співачок Тіна Кароль давно починала свою кар’єру. Знаменитість стала однією з перших артистів, які представляли Україну на Євробаченні. На конкурс зірка поїхала 2006 року й заспівала композицію “Show Me Your Love”. Втім, зізналась Тіна Кароль нещодавно, вона взагалі незадоволена своїм виступом. Причини знаменитість приховувати не стала й розповіла все, як є.

Тіна Кароль соромиться свого виступу на Євробаченні

Пригадала минуле знаменитість не просто так. Цьогоріч Тіну Кароль запросили виступити на Євробаченні, що відбувається від імені України, але в Ліверпулі. Зірка одразу відчула себе ніяково, оскільки зрозуміла, що їй доведеться знову співати стару пісню, яка їй не дуже подобається. Співачка зізналась, що перепитала в організаторів конкурсу, чи може обрати іншу композицію.

Тіна Кароль розповіла про своє ставлення до власного виступу на Євробаченні-2006
Тіна Кароль розповіла про своє ставлення до власного виступу на Євробаченні-2006

Хоч артистка й не розповіла, чому саме їй не подобається її старий виступ, знаменитість назвала таку думку своїм “комплексом меншовартості”. Крім того, Тіна Кароль пригадала й свою першу емоцію після того, як її запросили виступати на цьогорічному пісенному конкурсі.

“Я не те щоб не люблю цей виступ, а соромлюся, бо там такий гротеск… Це мій комплекс меншовартості”, – пригадала Тіна Кароль.

Тіна Кароль зізналась, що змінила пісню, з якою виступала колись на Євробаченні-2006
Тіна Кароль зізналась, що змінила пісню, з якою виступала колись на Євробаченні-2006

Коли організатори Євробачення-2023 заявили артистці, що вона не може виступати з іншою піснею, знаменитість вирішила внести певні зміни в композицію. Тіна Кароль зазначила, що додала нову “фішку” до своєї старої пісні та змінила аранжування. Втім, усіх секретів відома українська співачка розкривати не стала.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × five =