Тіна Кароль обурена результатами голосування за журі нацвідбору на Євробачення-2023 після програшу: “Чому?” – Одна Хвилина

Вибір редакції


17 серпня 2022 року відкрився прийом заявок на участь в національному відборі на музичний конкурс “Євробачення-2023”. Воно відбудеться у Великобританії, не зважаючи на те, що у 2022 році перемогла українська група “Kalush Orchestra” з піснею “Stefania”. Провести конкурс в Києві організатори відмовилися через те, що в Україні триває повномасштабна війна і з міркувань безпеки перенесли його у Британію, ця країна зайняла друге місце.

В додатку “Дія” завершилося всеукраїнське голосування за членів журі нацвідбору, понад пів мільйона користувачів прийняли участь в цьому опитуванні і голосували за таких кандидатів, як Джамала, DZIDZIO, Злата Огнєвіч, Тіна Карль, Юлія Саніна,Тарас Тополя, Валерій Харчишин, Катерина Павленко і Костянтин Томільченко.

Чоловік, з яким Тіні Кароль приписують роман, показав ексклюзивні кадри
Тіна Кароль обурена результатами голосування за журі нацвідбору на Євробачення-2023

Лідерами у голосуванні виявилися соліст “Антитіла” Тарас Тополя (17,41%), переможниця “Євробачення-2016” Джамала (15,71%) і солістка рок-групи “The HARDKISS” Юлія Саніна (15,69%). Тіна Кароль відстала від Саніної з мінімальним відривом і набрала 15,68% та обурилася округленнями результатами голосування в “Дії”, її результат прирівняли до 15%, а Саніної всього на 0,01% більше – вже до 16%.

Чому 15,68 – це 15, а 15,69 – це 16? Без образ, просто фан

, – висловилася Кароль і представила докази на скріншоті, на якому видно, що свій власний голос Тіна віддала за себе.

Тіна Кароль обурена результатами голосування за журі нацвідбору на Євробачення-2023
Тіна Кароль обурена результатами голосування за журі нацвідбору на Євробачення-2023

Нагадаємо, у 2006 році Тіна Кароль з піснею “Show me your love” представляла Україну на “Євробаченні” і зайняла сьоме місце серед учасників з 24 країн світу. Зараз співачка дає благодійні концерти в підтримку України та займається благодійною діяльністю.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + two =

Translate »