Тіна Кароль подарувала розвідникам із ЗСУ автомобіль для бойових завдань: “Вільні! Нескорені!”

Вибір редакції


Відомий українським глядачам телеведучий Даніель Салем, який вступив до лав ЗСУ, публічно подякував співачці Тіні Кароль і від імені розвідувальної групи “12 друзів Оушена”. Як виявилось, поп-діва подарувала захисникам автомобіль-пікап, який допоможе їм у виконанні бойових завдань.

https://www.instagram.com/p/Ciy6I7BqGPf/[/embed]

Салем виклав у Instagram відео з тим самим автомобілем, на якому постав в образі кольору хакі. У підписі до публікації Даніель також нагадав про нову пісню Тіни Кароль, якою вона спробувала підняти бойовий дух українців, які борються за свою свободу та незалежність у цій війні з російськими окупантами.

Моя водолій, люблю, обіймаю, дякую! За те, що ти своїми вчинками, піснями об’єднуєш Україну, мотивуєш бійців, які захищають нашу рідну Україну щодня. Я завжди казав тобі, що ти посол серця. Вільні! Нескорені!

Користувачі Мережі не залишилися осторонь, приєдналися до подяки Тіні Кароль, яка всіляко допомагає країні у ці важкі часи і попросили Даніеля берегти себе на фронті.

Тіна Кароль подарувала розвідникам із ЗСУ автомобіль для бойових завдань

Нагадаємо, поп-діва висловилася з приводу ініціативи Мінкульту позбавити почесних звань Народного артиста України зірок-зрадників, які працюють у росії та не висловлюються про війну. Серед них особливо “відзначилися” співачки Ані Лорак, Йолка, Таїсія Повалій, Наташа Корольова, телеведуча Регіна Тодоренко, а ось Світлана Лобода, яка активно виступала на російській сцені з 2014 року, відхрестилася від діяльності в рф, поїхала за кордон та кинула сили на підтримку Батьківщини, хоч і зіткнулася з недовірою до себе з боку українських фанатів та деяких колег.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight + 4 =

Translate »