Тіна Кароль показала свою кішечку: граціозна як зіркова хазяйка та відгукується на бойове ім’я (ФОТО) - MusicUkraine

Тіна Кароль показала свою кішечку: граціозна як зіркова хазяйка та відгукується на бойове ім’я (ФОТО)

Вибір редакції


Тіна Кароль відома проукраїнськими поглядами. Навіть свою улюблену муркотушку, яку раніше зірка називала просто Котею, перейменувала на честь зброї.

Раніше, співачка Тіна Кароль називала свою смугасту граціозну кішечку, що гуляла подвір’ям помістя, Котею. Та з початком повномасштабної агресії тваринка отримала нове милозвучне ім’я Джавеліна.

Тіна Кароль назвала кішечку Джавеліною

Саме таким видом зброї укупі з байрактарами мужні українці відбивалися від масованих колон ворожої техніки. Деякі на знак подяки захисникам називали дітей Джавелінами та Байрактарами. Як бачимо, Тіна пристосувала подібне ім’я до кішечки, так пояснивши своє рішення підписникам Інстаграму:

“Сурова і хоробра, моя котя отримала ім’я, нарешті. Джавеліна. Завжди звала її котя”.

Знайомство Тіни зі Степаном

Схоже, Кароль відчуває неабияку любов до котів, адже влаштувала навіть знайомство з відомим у всьому світі котоблогером Степаном. Зустріч співачки зі знаменитим котом-харків’янином відбулася у Франції.

Тіна Кароль із котом Степаном

Торік Тіна відвідала Каннський кінофестиваль відразу після Японії для збору коштів на потреби України. Тоді співачка похвалилася чималою сумою – $75 тисяч. Саме там шляхи Кароль і кота Степана перетнулися.

Харківська тваринка стала знаменитою завдяки репосту світлини з котом Брітні Спірс. Відтоді Степан став справжньою зіркою Інстаграму. А з початком повномасштабної агресії хазяйка забрала його до Франції. Тіна відзначила:

“Вiтаємо твою хазяйку i тебе. Ваша історія евакуації мене зворушила до щеміння у серці”.

Кота Степана у Каннах без уваги не залишили. Йому видали престижну в блогерських колах премію, а ще він зібрав на потреби українських тварин, що потерпають від ведення бойових дій, аж 10 тисяч доларів.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 + 2 =