...

Тіна Кароль показала зворушливу зустріч з мамою Дана Балана в Кишиневі: Людмила розцілувала “невістку”

Вибір редакції


Тіна Кароль вже понад рік дає благодійні концерти на підтримку України в різних країнах світу. Її спільні з Даном Баланом фанати дуже чекали співачку в Молдові і дочекались. Поп-діва з тріумфом виступила для молдавської публіки та українців, які через війну знайшли собі прихисток в цій країні.

Тіна Кароль розповіла, як із зірки перетворилася на біженку
Тіна Кароль показала зворушливу зустріч з мамою Дана Балана в Кишиневі

На концерті артистки побувала Людмила Балан, мама Дана Балана, з яким Тіні приписували роман, коли вони приймали участь в проєкті “Голос країни”. Людмила дуже підтримувала Кароль, а потім підійшла до сцени з шикарним букетом квітів у жовто-блакитному оформленні, обійняла її, розцілувала та про щось пошепталася з нею.

В своєму Інстаграм-блозі Тіна Кароль показала знімок, який зробили під час їх спілкування. Мама Дана Балана була одягнена в яскраво-зелене плаття-костюм, а на поп-діві була її фірмова червона помада.

Тіна Кароль показала зворушливу зустріч з мамою Дана Балана в Кишиневі
Тіна Кароль показала зворушливу зустріч з мамою Дана Балана в Кишиневі

Також відео з концерту Тіни у Кишиневі опублікувала Людмила Балан. Жінка з самого початку повномасштабного вторгнення підтримала українців, тому було очевидно, що вона завітає на виступ “невістки”.

Користувачі Мережі написали багато коментарів під цим відео, деякі прихильники розчаровані, що на концерт не прийшов Дан Балан.

Нагадаємо, екранна історія кохання Тіни Кароль і Дана Балана почалась на “Голосі країни”. Музиканти були тренерами і конкурували між собою, але проявляли симпатію і не приховували це від операторів. З’явилось багато чуток про зірковий роман, який вони ніколи не коментували і не виходили на публіку як пара, а після завершення проєкту немов забули про свою спільну історію. Дан Балан став першим чоловіком, з яким Тіну кароль підозрювали у романтичних стосунках після того як помер її чоловік Євген Огір.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight + ten =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.