Тіна Кароль приховувала від загалу справжнє кохання: чоловік, який 10 років був поряд – не Дан Балан - MusicUkraine

Тіна Кароль приховувала від загалу справжнє кохання: чоловік, який 10 років був поряд – не Дан Балан

Вибір редакції


Тіна Кароль в усіх інтерв’ю підкреслює, що найголовнішим чоловіком у її житті є син від Євгена Огира. З Даном Баланом роман теж не склався. Є підозра, що обидві знаменитості грали кохання перед телекамерами, дурячи своїх прихильників.

Навіть маму молдовського співака вплутали, яка приїхала в Україну й співала для Тіни весільних пісень. Згодом й сама співачка відвідала Молдову й поспілкувалася зі “свекрухою”. А Дана Тіна колись назвала “найкращим чоловіком у світі”.

Тіна Кароль часто притуляється на концертах до бас-гітариста

За цими перипетіями від уваги широкого загалу було приховане дуже важливе. Виявляється, бойфренд у співачки таки є, і він завжди перебуває поряд. Всі обставини вказують на бас-гітариста Антона Попова. Музикант працює з Кароль вже понад 10 років. Тобто вони весь цей час перебували разом – на сцені, репетиціях, під час гастролей.

Тіна Кароль з Антоном Поповим часто бувають разом

Найбільш віддані фани зірки, певно, про щось здогадуються. Адже постійно вітають гітариста з днем народження, натякаючи, що вони з Тіною гарно виглядають, коли поряд:

“Яка пара!”

“Музикант з великої літери”.

“Добре виглядаєте разом”.

“Гарна пара вийшла б”.

Чутки, що між Тіною й Антоном не лише робочі стосунки, ходять уже давно. Олії у вогонь цієї пристрасті додав блогер Богдан Беспалов. Він зібрав відгуки людей, що крутяться в українському шоубізі й оприлюднив у своєму ролику.

Тіна Кароль дивиться на гітариста захопленим поглядом

Але офіційного підтвердження подібній тезі поки немає. Що нам залишається? Уважно розглядати спільні світлини Кароль із Поповим, намагаючись вловити невидимі ниточки, що пов’язують пару поза сценою.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 2 =