Тіна Кароль привітає всіх з Різдвом на свої концертах

Музика

Співачка Тіна Кароль підготувала своїм шанувальникам сюрприз – різдвяну програму «Рiздв’яна iсторiя з Тiною Кароль. Колядки та обрані хіти “

Напередодні Різдва співачка відвідає з концертами деякі міста України.

Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці. За допомогою пісень, що прославляють РІЗДВО, де виховається боротьба між темрявою і світлом і завжди перемагає добро, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що Музика може зцілювати людську душу, немов це не просто пісня, а справжня молитва.

«У наш час люди втратили віру в чудо, – каже Тіна Кароль. – Ми перестали ділиться своїм добром і любов’ю. Але диво реально, традиції живі, і не тільки в вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас усе життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а й через усе своє життя, адже це заважить тільки від нас самих. Поки живі традиції – жива країна »

Співачка не раз говорила, що Музика покликана надихати людей, саме в цьому вона бачить свою співочу місію. Сам концерт «Колядки та обрані хіти» буде не звичайним: це сімейний, добре свято, де глядачі разом зі співачкою зануритися в казку Різдва.

Концерт складатиметься з двох відділень, в першому – шанувальники співачки зможуть насолодитися давно забутими українськими колядками у сучасній обробці, які розчулюють автентичністю та красою.

Співачка постане перед своїми шанувальниками в несподіваному для неї фентезі-образі Коляди.

У другому відділенні концерту – глядачі зможуть підспівувати своїм найулюбленішим обраним хітам з творчості співачки.

«Це найкращий Новорічний подарунок, який я могла придумати для своїх шанувальників», – каже Тіна Кароль.

Квитки на самий довгоочікуваний новорічний концерт вже у продажу в театральних касах вашого міста.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × three =

Translate »