Тіна Кароль розплакалась на концерті (ФОТО) - MusicUkraine

Тіна Кароль розплакалась на концерті (ФОТО)

Вибір редакції

З початку січня українська співачка Тіна Кароль відправилася у різдвяний тур містами України.  Разом із своїми музикантами співачка виконує відомі українські колядки у власному аранжуванні та власні хіти, які вже стали шлягерами. Старі, усім знайомі різдвяні пісні зі сцени звучать дивовижно натхненно, що навіть починаєш вірити у казку, у зимову загадковість у Різдво і Святого Миколая.

Редакція порталу musicukraine.net відвідала один із концертів туру «Рiздвяна iсторiя з Тiною Кароль. Колядки та обрані хіти» у місті Вінниця.

Також читають: Під час концерту з Тіни Кароль злетіла сукня (ФОТО)

Концертний зал Будинку офіцерів був вкрай заповнений. Цікавим моментом є те, що слухачами артистки є не лише молодь, підлітки, діти, а й дорослі жінки й чоловіки, люди похилого віку. Це говорить про те, що творчість Тіни Кароль для всіх поколінь, вона торкається усіх струн людської душі незалежно від віку, статі, статків.

Також читають: Тіні Кароль присвоюють звання Народної артистки України

Також читають: Тіна Кароль не хоче чоловіка бізнесмена (ВІДЕО)

Фан-клуб співачки, як і в кожному місті України, приготував для Тіни приємні подарунки із залу: запалювали ліхтарики, підіймали вирізані з паперу серця та зірки, обдаровували співачку квітами та подарунками.

Також читають: Тіна Кароль – «Lost In the Rain» (ВІДЕО)

Тако читають: 5 секретів Тіни Кароль, які зірка відкрила напередодні Дня народження

Зі сцени зірка зізналася, що у своєму житті вміє лише співати, тому оцінка її творчості, в першу чергу, залежить від оплесків слухачів. Коли, вона залишається дома сама, то її відвідують думки про те, чи потрібно продовжувати далі, робити щось нове, працювати. Вигуки на її риторичне питання були однозначними: «Потрібно! Треба продовжувати!». Ці слова, та те, що глядачі стоячи їй аплодували, розчулили співачку до сліз.

Також читають: Тіна Кароль отримує премію «Золотий грамофон»

На концертах Тіни Кароль думається лише про одне, щоб він не закінчувався. Останньою піснею заспіваною на концерті був новий хіт виконавиці «Перечекати».

Фото порталу musicukraine.net.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen + five =