...

Тіна Кароль станцювала із хореографом Дмитром Жуком просто в ресторані: соцмережі гудуть від реакції сина

Вибір редакції


Українська суперзірка Тіна Кароль у свої 38 років  може похвалитися відмінною зовнішністю і стрункою фігурою. Не дивно, що співачка любить потанцювати.

Тож коли вона, перебуваючи у ресторані із 14-річним сином Веніаміном Огіром, зустріла свого колегу по проекту “Молода кров”, хореографа Дмитра Жука – парочка не втрималася від запальних танців. Однак соцмережі сколихнуло не це, а реакція Веніаміна на танець зіркової мами.

“Дитина в шоці”

“Ось влетить їй від сина”

“Хлопця жаль”

– відмічають користувачі.

І дійсно – на відео Веніамін виглядає украй незадоволеним і нещасливим. Він навіть не підіймає очі на відому маму та її колегу, в той час як деякі інші відвідувачі ресторану зацікавлено обертаються на них і знімають на телефони.

Тіна Кароль: справи сердечні

Деякі шанувальники висловили свої думки з причин такої реакції зіркового сина. Зокрема, один з коментаторів висловив здогадку, що син співачки підтримує так звану “ДанТіну” (слово, отримане від злиття імен відомого співака Дана Балана і Тіни Кароль, що використовується прихильниками, які приписують цій парі стосунки. Нагадаємо, що обидва співаки були суддями у популярному шоу “Голос країни”, під час якого парі приписували романтичні стосунки)

Тіна Кароль і Дан Балан постійно підігрівали чутки прихильників про стосунки між ними на Голосі країни
Тіна Кароль і Дан Балан постійно підігрівали чутки прихильників про стосунки між ними на Голосі країни

Дехто ж вважає, що ідеальним варіантом для співачки є саме Дмитро Жук, адже їх пов’язують надійні робочі відносини – артистка стала продюсером хореографа, а він бере участь в її балеті.

“Той Жук, мабуть, і є її найкращий чоловік, завжди біля неї”

– один з коментарів.

Шанувальники вважають, що співачку та хореографа пов'язують не лише робочі відносини
Шанувальники вважають, що співачку та хореографа пов’язують не лише робочі відносини

Однак раніше хореограф твердо спростовував чутки про свій роман із Тіною. “Вона мій бос, реально. Тільки творчість. І крапка” – відповів він на питання про імовірні стосунки з Кароль.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.