“Тоді не надала значення” – Одна Минута

Вибір редакції


Тіна Кароль багато років несла образ невтішної вдови, поховавши свого чоловіка Євгена Огіра, життя якого забрав рак. Для зірки ця втрата була неймовірно важка, а своє серце вона досі не відкрила іншому.

Познайомилися Тіна та Євген у 2007-му – співачка на той момент була у пошуках нового продюсера, ним і став її майбутній чоловік. Відносини розвивалися стрімко – у 2008 році закохані зробили одразу три доленосні кроки. Спочатку одружилися, потім повінчалися і стали батьками Веніаміна.

Тіна Кароль та Євген Огір
Кароль згадала важливу деталь з вінчання з Огіром, яка передбачила його долю

Скріпити свій союз перед Богом Кароль та Огір вирішили на очах у всієї країни, запросивши на свято журналістів із камерами. Обряд відбувся 15 червня у Києво-Печерській лаврі. Лише потім артистка звернула увагу на важливу деталь, яка принесла нещастя.

Тіна Кароль приголомшила історією з вінчання зі своїм чоловіком

Після смерті Євгена Огіра Тіна Кароль випустила біографічний фільм “Сила любові та голосу”, який присвятила коханому. У ньому вона вилила свій біль, з яким живе донині, і щороку на річницю артистка ділиться архівними фото з того минулого щасливого життя.

Крім того, регулярно з’являються ексклюзивні кадри на фан-сторінках Кароль в Інстаграмі.

На 14 років з дня вінчання користувачі мережі згадали знак, що пророкував сумний кінець – від церковної свічки у Тіни загорілася фата, проте уваги на це вона не звернула, тільки посміялася.

  • “Тоді не надала значення…”;
  • “Дуже красива була пара. Видно кохання. Вічна пам’ять чоловікові”;
  • “Як він дивиться на неї… Такий закоханий погляд”, – відреагували на відео з вінчання Кароль та Огіра шанувальники.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two + six =

Translate »