Тоня Матвієнко дозволяє – Одна Хвилина

Вибір редакції


Жінка без вагань відпустила чоловіка, що захоплювався музикою, в столицю. Хіба ж могла вона припустити, що Арсен більше не повернеться в родину?! Донька Ніни Матвієнко теж вирішила продемонструвати всій країні, що має голос не згірш маминого. Тоня виховувала доньку Уляну, яку народила в доволі юному віці.

Так виглядає перша дружина Арсена Мірзояна за життя з ним і зараз

Вони познайомилися на проєкті. Спочатку просто подружилися. Білявка не збиралася рушити родину Мірзояна і, як могла, обмежувала спілкування з ним. Навпаки, перед глядачами розігрувала виставу, начебто залицяється до зіркового тренера Олександра Пономарьова.

Арсен Мірзоян колись жив і відпочивав із синами

Та Арсен вирішив усе сам і подав на розлучення ще в 2013-му. Попервах голубки старалися не світитися й не виходили разом на люди. Але шила в мішку не приховаєш. Широкий загал назвав Тоню розлучницею, а Мірзояна – зрадником. Та коханих уже неможливо було зупинити. За три роки Матвієнко народила донечку Ніну, а через пів року відбулося весілля зіркової пари, де тамадою був Олег Винник.

Як примирити першу і другу дружин?

Невідомо, як пережила зраду коханого чоловіка Анна, і що сказали сини батьку, але зараз, коли час минув, і пристрасті вляглися, Арсен нормально спілкується з ексдружиною. Він залишив жінці все, що вони встигли нажити під час шлюбу, весь час допомагає синам. Сини від першого шлюбу познайомилися з сестричкою і донькою Антоніни. Одна біда – Мірзоян не може добитися, щоб Тоня і Анна могли проводити час разом із ним і дітьми.

Сини Арсена Мірзояна вже зовсім дорослі і залюбки спілкуються з сестричкою Ніною

Руда Анна виглядає не згірш столичної дружини Арсена. Вона весь час викладає на сторінці в Інстаграмі світлини з відпочинку. Складається враження, що жінка цілком вдоволена своїм життям.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 1 =

Translate »