Тоня Матвієнко після довгої розлуки зустрілася з Арсеном Мірзояном та доньками у Польщі – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян давно перебувають в шлюбі та виховують спільну доньку – Ніну, яку назвали на честь зіркової бабусі. Крім того, в Тоні Матвієнко є старша донька Уляна, яку вона народила, коли їй було 17 років. Нещодавно велике сімейство нарешті возз’єдналось та зустрілось в польському місті Краків.

Тоня Матвієнко показала, як провела час зі своєю сім’єю

Чоловік української співачки Арсен Мірзоян займається благодійною та волонтерською діяльністю, а тому час від часу покидає територію України, аби доставити автомобілі на фронт. Саме в такий момент Тоні Матвієнко та Арсену Мірзояну вдалось нарешті побачитись та провести час разом зі своїми дітьми.

Тоня Матвієнко показала, як прогулялась польським Краковом разом зі своєю великою та дружньою родиною
Тоня Матвієнко показала, як прогулялась польським Краковом разом зі своєю великою та дружньою родиною

На особистій сторінці в соціальній Мережі Інстаграм Тоня Матвієнко поділилась затишними сімейними кадрами та зазначила, що дуже довго чекала на цю зустріч. Варто зазначити, що свою старшу доньку артистка теж не бачила доволі довго.

23-річна Уляна пробула в Берліні перші декілька місяців повномасштабного вторгнення, втім потім вирішила повернутись до Києва. У столиці дівчина навчається до режисера, а після повернення з-за кордону вирішила знайти роботу.

Знамените сімейство нарешті змогло приділити час одне одному. Вчотирьох вони прогулялись краківською набережною, а також вирішили помилуватись виглядом міста на колесі огляду.

Тоня Матвієнко показала кадри з Арсеном Мірзояном та двома доньками, на яких вони весело проводили час
Тоня Матвієнко показала кадри з Арсеном Мірзояном та двома доньками, на яких вони весело проводили час

Нині українська співачка перебуває разом з молодшою Ніною за кордоном. У Великобританії артистка поселилась в помешканні британців, які погодились надавати дах над головою вимушено переселеним українцям. Тоня Матвієнко користується соціальною виплатою, адже нині залишилась без роботи, а у великій сім’ї артистів ні у кого немає бізнесу. Крім того, зізнається Тоня Матвієнко, вона б, як і її молодша донька,  хотіла б повернутись додому. Проте, сімейство змушено залишатись за кордоном, адже вдома без заробітку вона вижити не зможе.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + two =

Translate »