Тоня Матвієнко святкує 42-річчя: зіркова іменинниця обрала оригінальний подарунок на день народження

Вибір редакції


Життя співачки Тоні Матвієнко в останній рік кардинально змінилось. Після початку повномасштабного вторгнення вона розлучилась з коханим чоловіком Арсеном Мірзояном і мамою Ніною Матвієнко та разом із дітьми виїхала за кордон. Артистка жила у Великобританії у спонсорів, там у перший клас пішла їх дочка Ніна, але не зважаючи на спокій і безпеку Антоніна дуже сумувала за домом. В результаті на початку 2023 року вона з кінцями повернулась в Україну і щаслива бути тут, займатись творчістю, співати на благодійних концертах і для захисників.

Свій 42-й день народження Тоня Матвієнко зустрічає поруч з коханими. В своєму Інстаграм-блозі співачка попросила про незвичайний подарунок:

Happy birthday to me! Ранок свого дня народження, так само, як і кожен день, я зустрічаю зі словами вдячності Богу, ЗСУ та всім захисникам та захисницям України. Без сумнівів одне: іменинники загадують бажання та отримують подарунки. Для мене буде величезним подарунком, якщо ви підтримаєте збір на лікування одного з наших захисників, який був тяжко поранений під час виконання бойового завдання. Деталі на сторінці

, – написала Антоніна та залишила посилання на сторінку, де можна дізнатись про всі подробиці збору.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко – дочка дуже поважної в Україні народної артистки Ніни Матвієнко. В своїх інтерв’ю співачка неодноразово зізнавалась, як важко бути дочкою зірковою мами. Іменинниця народилась в Києві та виховувалась в творчій, інтелігентній та релігіозній сім’ї – співачка-мама і художник-тато. Уваги заслуговує також її дідусь – скульптор, етнограф та колекціонер Іван Гончар.

Тоня Матвієнко з мамою та чоловіком
Тоня Матвієнко святкує 42-річчя

Антоніна завжди мріяла як і Ніна Митрофанівна співати. На її вибір професії сильно вплинула матір. Перші виступи юної співачки відбулись в дев’яності у США, а через рік їй довірили співати гімн України на Майдані Незалежності. Участь в “Голосі країни” дала Матвієнко-молодшій народне визнання і популярність.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − four =