Тоня Матвієнко відповіла, чому можуть закінчитись її з Мірзояном стосунки – Одна Минута

Вибір редакції


Нещодавно у Мережі почали з’являтись чутки про те, що Антоніна Матвієнко ймовірно розлучається зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном. Співачка разом з дітьми нині проживає за кордоном, а Мірзоян у цей час залишається в України. Схоже, що саме відстань між закоханими стала причиною появи чуток про їхні чвари.

Втім, Тоня Матвієнко заявила на весь світ: вона завжди кохатиме Арсена Мірзояна, а недоброзичливці не дочекаються їхнього розлучення. Нещодавно співачка побувала в онлайн-студії Слави Дьоміна й відповіла на запитання журналіста. Окрім загальних питань ведучий поцікавився у Тоні Матвієнко тим, чому вони з Мірзояном можуть в теорії розлучитись.Зрада, мабуть. Це раз. Це таке банальне для всіх, мабуть. Також я думаю, [можемо розлучитись] коли ми один в одному не будемо зацікавленими, коли хтось стане дуже холодним

– саме з таких причин, за словами Тоні Матвієнко вони з Мірзояном можуть розлучитись.Окрім того, Слава Дьомін поцікавився думкою української співачки стосовно чоловіків, які під час війни зраджують своїм дружинам. Ведучий навів приклад ситуації, яка є доволі поширеною в наш час: жінка разом з дітьми вимушено покидає Україну, а чоловік, який залишається вдома, за пів року “не витримує” і порушує подружню вірність.

Тоня Матвієнко розповіла, як у неї складаються стосунки на відстані
Тоня Матвієнко розповіла, як у неї складаються стосунки на відстані

Українська співачка на такі речі реагує негативно. Матвієнко ніколи не зможе зрозуміти, як деякі чоловіки можуть зраджувати своїх жінок, коли ті вимушено виїхали з України, аби врятувати життя дітей. Артистка називає такі вчинки жорстокими і з подивом ставиться до того, що комусь це може здаватись нормальним. Крім того, за зізнанням Тоні, вона вважає таку зраду не фізично, а духовною.
Слава Дьомін також поцікавився, чи була в стосунках співачки та її зіркового чоловіка криза, адже закохані вже дуже довго мешкають далеко одне від одного. Матвієнко впевнено заявила: ні. Більш того, за зізнанням артистки, для пари цей рік виявився першим за все подружнє життя, коли вони ні разу не посварились.

У нас навпаки перший рік, коли ми з Арсеном ні разу не посварились, – зі сміхом прокоментувала Тоня Матвієнко, – Якщо взяти березень, квітень, травень, ось ці перші три місяці, то мені здається, що ми взагалі майже не зідзвонювались.Співачка зізналась, що вони переживали сильний шок, а тому думок про докори через відсутність зв’язку навіть не було. Тоня Матвієнко була за кордоном, Арсен Мірзоян в Україні. Все, про що думала співачка – це “аби він тільки вижив”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × five =

Translate »