Тоня Матвієнко зізналася, що вже 6 років з Мірзояном чекає на власну квартиру: так і живуть під маминим крилом - MusicUkraine

Тоня Матвієнко зізналася, що вже 6 років з Мірзояном чекає на власну квартиру: так і живуть під маминим крилом

Вибір редакції


На жаль зірковість Арсена Мірзояна та Тоні Матвієнко не захистила подружжя від потрапляння у халепу з житлом.

Про це нещодавно на каналі Слава + розповіла співачка Тоня Матвієнко.

Виявляється, що Тоня зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном вже шість років чекають, коли здадуть в експлуатацію квартиру, яку вони оплатили.

“Ви платники недобудови?”, – здивувався журналіст. Співачка підтвердила, що це дійсно так, тому вона зі своїм чоловіком та доньками досі живе під одним дахом з мамою Ніною Матвієнко, хоча й хочеться мати своє помешкання.

Хочеться мати своє житло

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

При цьому Тоня уточнила, що хочеться мати саме своє житло, а не орендоване, бо витрачати зайві гроші зараз ніяк не доречно, тому що й без оренди треба платити прибиральниці, няні й таке інше. Та й мамі бути біля них, також з фінансової точки зору, правильніше.

Журналіст поцікавився у пані Ніни, як побут впливає на взаємовідносини у великій родині, що мешкає разом. На це Ніна відповіла, що, як і у всіх буває по-різному: її часто дратує неохайність декого, розкидані речі. Але, вважає пані Ніна, що треба бути поблажливими один до одного та з розумінням ставитися до того, що твої близькі дуже втомлюються як від творчості, так і від волонтерської діяльності.

Майже таке саме питання поставив інтерв’юер й Арсену Мірзояну.

Для Арсена, як виявилось, складно те, що їх з дружиною теща сприймає досі, як дітей. Хоча вони давно вже самі батьки не по одному разу.

Окрім того, Арсену, який дуже любить кулінарити, важко ділити кухню з тещею, для якої це приміщення, де їжу приймають.

Та, врешті решт, і пані Ніна, і Арсен вважають, що ці побутові дрібниці не мають серйозного впливу на стосунки та співіснування близьких людей під одним дахом.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × five =