...

ТОП-3 найкращих дружин за знаком зодіаку, про яких мріють всі чоловіки: Камалія перша у рейтингу

Вибір редакції


Як відомо, люди народжуються вже зі своїм характером та темпераментом, а вихованням ці якості можна лише коригувати. Астрологи вірять, що набір особистих якостей, з якими народжується людина, напряму залежить від її знаку зодіаку. Варто відзначити, що навіть найбільші скептики відмічають взаємозалежність характеру людини та місяця і дня її народження.

 Рейтинг найкращих дружин за знаком зодіаку

На першому місці стоять жінки зі знаком зодіаку Телець. Ці жінки – природжені домогосподарки. Вони смачно готують, люблять порядок вдома і, як ніхто інший, вміють приймати гостей.

Крім того, жінка-Телець вміє добре розпоряджатися грошима. Вона проти марнотратства і завжди прораховує всі сімейні витрати та доходи.

Жінка-Телець не лише гарна господиня, а й жінка зі спокійним та стриманим характером. Вона ніколи не буде влаштовувати скандали та сваритися через дрібниці. Саме з Тільцями створюються найміцніші шлюби, адже такі жінки ставлять сім’ю завжди на перше місце.

Втім, і у цього знаку зодіаку є свої мінуси. Так, Тільці досить вперті і можуть нав’язувати свою думку. Для жінок-Тільців також важливо, щоб саме чоловік заробляв і запезпечував родину.

Варто відзначити, що в українському шоу-бізнесі, є одна співачка зі знаком зодіаку Тілець, яка підтверджує слова експертів. Мова йде про Камалію, яка 20 років прожила в шлюбі з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром.

Камалія зізналася, що після розлучення з Захуром її доньки залишилися жити з батьком
Камалія народилася під знаком зодіаку Телець

Співачка є гароною господаркою і, маючи кухарів та помічників по дому, частенько власноруч готує для власної сім’ї. Також Камалія показала і свій покладистий характер. Всі 20 років співачка проявляла любов і повагу до чоловіка і ніколи не дозволяла собі вести себе неподобаюче.

На другому місці найкращих дружин находяться жінки зі знаком зодіаку Діва. Вони гарні господині і “менеджери” своєї родини. Діви з легкістю управляють сімейним бюджетом і завжди все встигають: і у роботі і у сім’ї. Крім того Діви вміють йти на компроміси.

Підступною рисою характеру Дів є прагнення керувати і все контролювати.

Серед представниць українського шоу-бізнесу є немало жінок зі знаком зодіаку Діва, які змогли побудувати міцну родину. Зокрема, телеведуча Катя Осадча.

Який вигляд з вікна свого розкішного будинку мають Катерина Осадча і Юрій Горбунов
Катя Осадча народилася під знаком зодіаку Діва

На третьому місці найкращих дружин – жінки зі знаком зодіаку Козеріг. Вони вважають сім’ю – сенсом всього життя, тому часто всю себе присвячують чоловіку та дітям. Втім, така жінка часто має запальний характер, але швидко відходить.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.