...

ТОП- українські релізи 2016 року (Океан Ельзи, Onuka, Один в каное, Vivienne Mort та інші)

Музика

Відоме британське видання  «Louder Than War» опублікував список кращих українських релізів 2016 року.

«Незважаючи на той факт, що багато хто з подій, які відзначав  музичний світ в 2016 році були просто жахливими, музика розкриває деякі дійсно великі події», – зазначає Louder Than War.

ТОП- українські релізи 2016 року.

The Maneken – «Sale%»

Від цього альбому слухачі будуть у захваті, особливо ті, що хочуть знайти  різноманітність серед солідної звукової електроніки. «The Maneken» – це сольний проект відомого продюсера Євгена Філатова, який говорить: «Нам не потрібно багато речей, які нас оточують. При роботі над альбомом я  дозволив існувати відкритій музиці. Я шукав нові голоси, довіряючи своїй власній інтуїції».

«ДахаБраха» – «Шлях»

Один з найбільш містичних сил народної музики, який коли-небудь виходив з України. «ДахаБраха» – це  український народний квартет, який поєднує в собі музичні стилі кількох етнічних груп. Останній альбом був випущений в 2010 році. Так, що альбом «Шлях» –  це довгоочікуваний альбом. Проте, ця група ніколи не зникла з музичного горизонту, регулярно гастролювала на міжнародному рівні серед топ-експорту народної музики України. «ДахаБраха», як ніякий інший український гурт, з вражаючою потужністю досліджує в основному народні мотиви та пісні, і не тільки українського етносу, а й зберігає баланс між «оригінальним», «класичним» і «сучасним».

«Вагоновожатые»  – EP «Start-up Молодость»

У цей альбом увійшло 5 треків, які заряджають енергією і драйвом, і, інструментально, цей реліз серед інших є найбільш пам’ятним. Він  успішно поєднує звучання домашньої електроніки з мелодійними підкріпленнями і складним вокалом.

«UMMAGMA» – «Winter Tale»

Цей дует виділяється своєю блискучою музикою. Їх остання композиція є «Winter Tale» («Зимова казка»), показуючи захоплено мрійливий трек прямо їх з кращими Julianna Barwick і нагадує Cocteau Twins, з двома реміксами легендарного виконавця 4AD і dreampop піонерської Arkane, який повернувся в 2016 році з напруженого туристичного сезону.Ці треки відзначають перший оригінальний реліз A.R.Kane з часу початку 90-х років, і для того, щоб зробити їх «новим дебютом епохи» спільно з Ummagma. Ummagma зараз співпрацює  з такими виконавцями, як Робін Гатрі (Cocteau Twins), Малкольм Холмс (OMD), Грем Боннар (Swervedriver, Brian Jonestown Massacre) Олександром Robotnick.

Onuka – «Vidlik»

Onuka це тріо, яке було створено в 2013 році. «Vidlik»  –  другий альбом групи, випущений у лютому 2016 року і включає в себе п’ять треків. Солістка групи Ната Жижченко розповідає про Чорнобильську катастрофу та її вплив на Україну.  Назва «Vidlik» означає «новий початок» або «зворотний відлік». Вона читає текст із суворою непохитністю у голосі. Onuka в черговий раз залишає свій слід в якості одного з найбільш інтригуючих музичних діячів «нової України», доводячи, що сильна захоплююча вокальна присутність може зробити все, прийти до життя, навіть для слухачів, які не розуміють тексти пісень.

Океан Ельзи  – «Без меж»

Це дев’ятий студійний альбом гурту випущений в травні 2016 року. Пісні в  цьому альбомі, здаються знайомим, зручним і зрозумілим для всіх. В якійсь мірі вони заспокоюють. Виконавці не створюють  ніяких сюрпризів.  

«Один в каное» — «Один в каное»

Існує велика різноманітність колекції пісень від українського музичного інді-гурту «Один в каное» . Гурт був сформований в 2010 році у Львові. Цей дует складається з Ira Shvaidak (на voсals і гітара) і Ustym Pokhmursky (гітара). Судячи з того, що інформації про виконавців у соціальних мережах досить мало, можна підозрювати, що ці музиканти досить скромні, хоча їх музичні композиції захоплюють.

«My Personal Murderer» – «Сauchemar»

Гурт «My Personal Murderer є відносно новою альтернативою в атмосфері рок-тріо з Depressive Rock Post-Punk. У лютому 2016 року гурт випустив свій третій студійний альбом «Сauchemar». Музика починається із сказаного слова.  

«Был замечен…»- «Стало ще тільки гірше»

Гурт “Был замечен…”  сформувався на початку 2010 року. Зі самого початку це була така собі суміш творчих експериментів на ниві психоделічного і стонер року. Наразі гурт вже записав один повноформатний альбом, має сингл та промо-записи. Реліз під назвою “стало ещё только хуже” вийшов на Robustfellow Prods. Що цікаво, для нього гурт спільно з лейблом підготував унікальний трикутний бокс. Дата релізу – 19 березня. Окрім того цього ж дня альбом зможуть почути відвідувачі концерту “Robust Mass /// Kharkiv Edition”.

«Vivienne Mort» – «Rоsa»

«Rоsa» – п’ятий альбом гурту , який був створений  у  2007 році. Альбом записували на студії Дмитра Шурова на роялі Hammond, в костелі св. Миколая та використавши нове звучання для гурту — орган.

«IAMYOU» – «Zmistovno Rizni»

Група виникла в Києві і за весь час існування музиканти, крім звичних для рок-групи інструментів, використовували акордеон, кларнет, скрипку, тромбон, валторну, трубу, контрабас, – група любить експериментувати.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.