травесті-діва показала фото, коли була чоловіком – Одна Хвилина

Вибір редакції


Монро – телеведуча, акторка, співачка, блогерка та відома українська шоувумен, що першою ввела в загальноукраїнську термінологію поняття травесті-діва. Публіка ніколи не знала Монро до перевтілення, тому ніхто і не знає, як виглядала зірка в часи, коли вона була ще чоловіком.

Монро довго не показувала свої архівні фото з тих часів, коли була чоловіком. Вона вприниці не любить згадувати той час. Втім нещодавно зірка показала фото, яке було зроблене більше 20 років назад. Тоді Монро була ще Олександром (ім’я дане від народження) і вона фотографувалась для студентського квитка.

Як Монро виглядала до перетворення в жінку
Як Монро виглядала до перетворення в жінку

Юнак, якого публіка побачила на знімках, дуже гарної вроди: має густі біляві кучері і пишні губи. Цікаво, що Монро від природи має жіночі риси обличчя. Це видно і на фото.

Про те, якою шоувумен була в дитинстві, вона згадувала в програмі “Неймовірна правда про зірок” на телеканалі “СТБ”. Монро розповіла, що в юності вона була більше схожа на дівчину, ніж на хлопця, хоча тоді вона мала чоловічу стрижку, носила чоловічий одяг і не фарбувалася. Артистка зізнається, що тоді її часто плутали з дівчиною і навіть чоловіки підходили, щоб познайомитись, не розуміючи, що перед ними хлопець.

Як Монро виглядала до перетворення в жінку
Як Монро виглядала до перетворення в жінку

Вперше зірка почала приміряти на себе жіночий образ якраз у студентські роки. Тоді Монро виступала з травесті-шоу у нічному клубі. За словами шоувумен, її знайомі тоді знали, чим вона займається, проте ніхто це не засуджував.

Варто відзначити, що Монро в своїх інтерв’ю розповідає, що ще з дитинства відчувала себе дівчинкою. Будучи маленьким хлопчиком, її цікавили не машинки і пістолети, а сукні і ляльки. Тож ще з ранніх років майбутня телезірка розуміла, що відрізняється від своїх однолітків.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen + 19 =

Translate »