трендові образи на прикладі першої леді Олени Зеленської – Одна Хвилина

Вибір редакції


Стилісти вже давно спростували закоренілий міф про те, що, аби бути стильною, потрібно мати гардероб із великою кількістю речей. Так, розбираємось на прикладі стилю першої леді України, як одягтись для відвідування заходів різного характеру та при цьому збирати захоплені погляди навколишніх. Насправді – це зовсім не важко.

Офіційний стиль

Найчастіше Олену Зеленську можна побачити в одязі ділового стилю. Б’ємось об заклад, що сьогодні цей вислів і досі у багатьох викликає відразу та нервові мурашки по шкірі. Чимало людей уявляють, одяг для офіційних заходів – це стереотипна спідниця-олівець та біла кофтинка. Перша леді України не втомлюється демонструвати розмаїття можливих нарядів для ділових заходів.

Олена Зеленська на офіційних заходах у стриманому, але стильному одязі
Олена Зеленська на офіційних заходах у стриманому, але стильному одязі

У нарядах, які перша леді обирає для офіційних заходів, завжди присутній діловий піджак та вдалий низ – спідниця або штани. Завдяки завжди різному та цікавому крою образи Зеленської виглядають ідеально.

Образ для вечірки

Сьогодні побачити першу леді в образах для вечірок важко, адже повномасштабна війна буквально скасувала будь-які веселощі та розваги. Пропонуємо пригадати, які наряди Олена Зеленська обирала в ті часи, коли благодійні вечірні заходи або ж веселі вечірки з друзями траплялися.

Вечірні сукні Олени Зеленської
Вечірні сукні Олени Зеленської

Сукні, в яких перша леді з’являється у світ, завжди вражають. Одночасно стримані та неперевершені вони ідеально підкреслюють і стійкий характер, і природну красу Зеленської.

У чому піти на весілля

Якщо вас запросили на весілля, а ви навіть не можете вигадати, в чому прийти на вечірку, пропонуємо звернутись по допомогу до стильних нарядів першої леді. Ось декілька вдалих варіантів, які можуть надихнути вас на створення власного весільного образу.

Стильні образи Олени Зеленської
Стильні образи Олени Зеленської

Повсякденний стиль

Навіть у повсякденному житті Олена Зеленська виглядає бездоганно. Нічого вишуканого – лише стильна стриманість і вдале поєднання кольорів і фактур.

Повсякденні наряди першої леді
Повсякденні наряди першої леді
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − 16 =

Translate »