Тричі одружений Олексій Арестович не соромлячись, фліртує з новою пасією: досвідчена жінка у самому розквіті

Вибір редакції


Позаштатний радник Офісу Президента Олексій Арестович не вибуває із інформаційного поля. Упродовж півроку Арестович відкривався з різних боків. Ми знаємо його правою рукою Михайла Подоляка, розвідника в минулому, актора, який зіграв Люсеньку, військового експерта та психолога. З приводу посади радника ОП теж був скандал – хтось злив у мережу матеріали, які нібито доводять, що Арестовича немає в списку ні штатних, ні позаштатних співробітників. З інтерв’ю програмі ЖВЛ шанувальники дізналися трохи інформації про особисте життя. Виявляється, Арестович одружений втретє з Анастасією Арестовичем (Грибановою), яка народила йому сина Сашка. Олексій має ще двох дітей від минулих шлюбів, а з колишніми дружинами продовжує спілкуватись. Радник чесно поділився, що завдяки каналу на Ютуб та психологічним семінарам у Києві його дохід зріс із 200-300 тисяч гривень у кілька разів. І це зрозуміло, адже його стрімку популярність не можна заперечувати. Якщо взяти за приклад ютуб-канал, то в лютому на нього було підписано близько 300 тисяч людей, а в серпні канал налічує вже понад півтора мільйони фоловерів.

Тричі одружений Олексій Арестович, не соромлячись, фліртує з новою пасією Тричі одружений Олексій Арестович, не соромлячись, фліртує з новою пасією

На концерті до Дня незалежності, який записували у метрополітені Києва, на сцену до Андрія Данилка вийшов Олексій Арестович. Він сказав, що концерт у підземці стане символом незламності України. Вєрка Сердючка назвала радника лікарем та крашем українок, а він втратив голову перед чарівною “мамою” співачки – обійняв її та поцілував у голову. Після цього пішов діалог про те, що все робиться тільки заради жінок, і знову обійняв “маму” Сердючки.

Я не заздрісна…

– стояла на своєму Вєрка Сердючка, не подаючи вигляду, що хотіла б бути її на місці. Реакція публіки не забарилася під відео:

  • “Арестович хоче собі четверту дружину, старшу, так-сказати, досвідченішу…”
  • “Україна всьому світу показала, що це маленька, сильна, об’єднана країна, з прекрасним волелюбним, порядним, розумним народом, усім країнам можна на вас рівнятись, перемога за вами, за вами правда!”
  • “Ніхто так не просуває і робить популярним Арестовича, як його недоброзичливці та ненависники.
  • “Дякую. Трохи радості заслужили наші люди.”

https://www.youtube.com/watch?v=sB2YK7_uOpA[/embed]Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + seventeen =

Translate »