Турок Мурат Налчаджиоглу разом з красунею-нареченою відвів падчерку до школи у крихітному українському селі

Вибір редакції


10 років Мурат Налчаджиоглу та Ані Лорак були одружені. У 2019 році співачка офіційно розірвала шлюб із турецьким красенем, який вже знайшов своє щастя в особистому житті після розлучення.

Ані Лорак покинув бойфренд, поки колишній чоловік забезпечує молоду пасію.
Мурат Налчаджиоглу разом із красунею-нареченою відвів свою падчерку до школи

Восени 2021 року чоловік покликав заміж нову обраницю, молоду українку Лілію. Вона прийняла пропозицію руки та серця і нині має статус нареченої Мурата. У дівчини також є дочка Олександра від попередніх стосунків та щасливі сімейні кадри говорять про те, що Налчаджиоглу ставиться до падчерки як до рідної дитини.У Мережі колишній чоловік Ані Лорак виклав кадри з майбутньою дружиною та падчеркою спочатку на ґанку, а потім і у класі місцевого ліцею у селищі Стецева Івано-Франківської області. Закохані відвели дитину на навчання до простої сільської школи, тоді як дочка Мурата та співачки Софія ходить до престижної гімназії в москві за нечувані гроші.

Мурат Налчаджіоглу разом із красунею-нареченою відвів свою падчерку до школи
Мурат Налчаджиоглу разом із красунею-нареченою відвів свою падчерку до школи

Нагадаємо, після початку повномасштабного російського вторгнення на територію України Мурат Налчаджиоглу забрав кохану до Туреччини, де вони перебували кілька місяців. Нещодавно пара вирішила повернутися додому, більшу частину часу вони проводять у Києві, де займаються бізнесом, а також часто бувають на Івано-Франківщині, де живуть батьки Лілії.Ані Лорак за час конфлікту жодного разу не назвала росію країною-окупантом і лише через 7 місяців мовчання заговорила про любов до Батьківщини, знову промовчавши на тему того, хто розв’язав цю війну. Як і після подій 2014 року знаменитість намагається всидіти на двох стільцях, про що свідчить її публічний лист.
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 − nine =

Translate »