у бомбосховищі зірки є навіть необхідні дрібнички – Одна Хвилина - MusicUkraine

у бомбосховищі зірки є навіть необхідні дрібнички – Одна Хвилина

Вибір редакції


Сама ж королева ночі певна, що просто облаштувала зону комфорту. Полякова показала, як разом зі знімальною групою спустилася під землю, коли почався черговий ракетний обстріл. На відео видно перегородку. Зірка пояснила, що її поставили, щоб було тепліше. Обігрів забезпечується за допомогою УФО. Та все ж його, мабуть, недостатньо, оскільки вбрана білявка в теплу пухову куртку з міховим коміром.

Ну, і як же артистці обійтися без гримерки?! Є і велике дзеркало з цілим рядом лампочок, що дають достатньо світла, і чимало засобів для нанесення мейкапу. Оля похвалилася результатами роботи стилістів, які працювали в екстремальних умовах.

Напевно, зірка не раз згадала закордоння, де перебувала певний час з початку війни. Там усе було набагато комфортніше. Але Полякова все одно повернулася до Києва і готова зніматися за будь-яких умов.

Ірина Білик підготувалася завчасно

Ще коли 2012 року ходили чутки про можливий кінець світу, співачка придбала будинок під Києвом, в якому був спеціальний захисний бункер. Тоді він Ірі не знадобився, а зараз може зіграти свою рятівну роль. Розраховане укриття на 6 людей.

Ірина Білик підготувала захисний бункер завчасно

Разом із подругою Ольгою Горбачовою Білик підготувала раціон на випадок НС – топлене масло і мед. Знаменитості десь вичитали, що вживаючи по одній ложці цих поживних продуктів на день, можна протягнути доволі довго.

Цікаво, кого Ірина має намір забрати з собою, щоб врятувати життя? Напевно, Дмитра Коляденка, з яким останнім часом бачиться доволі часто. Шкода, що приміщення не настільки велике, щоб вмістити всіх колишніх чоловіків зірки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 2 =