у Букінгемському палаці повідомили сумну новину та розкрили деталі – Одна Минута

Вибір редакції


Сьогодні стало відомо про смерть останньої королеви Великобританії Єлизавети II – монархиня правила довше 70 років і запам’яталася великобританцям багато чим. Букінгемський палац повідомив про це сьогодні – королеві було 96 років.

Єлизавета ІІ була однією з найстарших монархінь у всій Європі. Крім того, термін її правління вважається найдовшим у всьому світі – ще нікому не вдавалося правити довше 70 років. Єлизавета II померла у сімейному палаці Балморал у мирній та спокійній атмосфері. Про це заявили в офіційному повідомленні Букінгемського палацу.

Спадкоємцем трону став син Єлизавети II Чарльз. Він зі своєю дружиною королевою-консорт Каміллою поки що залишаються в палаці Балморал, проте вже днями вирушать назад до Лондона.

Раніше сьогодні Букінгемський палац повідомляв, що переймаються фізичним станом королеви – їй рекомендували залишатися під медичним наглядом. Нагадаємо, що Єлизавета II ще з минулого року страждає від епізодичних труднощів у рухливості.

Відвідати Єлизавету II в Балморалському маєтку вирушили майже всі з її сім’ї: приїхали королівські онуки Гаррі та Вільям зі своїм подружжям, а також принцеса Анна, принц Едвард та Ендрю. Біля королеви були також раніше згадані нові королівські правителі – Вільям і Камілла.

Нагадаємо, що британці вже давно підозрювали про проблеми зі здоров’ям королеви. Так, багато хто стурбувався після липневої заяви британських ЗМІ про те, що частину королівських обов’язків було передано принцу Чарльзу. Наприклад, Єлизавету II звільнили від обов’язку брати участь у відкритті парламенту – хоча раніше цей захід не проводився без відвідин королеви.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six − four =

Translate »