...

У дочки Олени Кравець новий експеримент із зовнішністю: результат вражає

Шоу-бізнес

Дочка гумористки з “Квартал 95” Олени Кравець, Маша, якій нещодавно виповнилося 18-ть, все ще в пошуках свого ідеального образу

Дівчина любить експериментувати із зовнішністю, часто змінюючи колір і довжину волосся, макіяж, стиль в одязі. Результатами метаморфоз дочка Кравець, як правило, ділиться з публікою в соцмережі.

Цього разу дівчина опублікувала свіжі кадри в “сторіз” в Instagram, на яких показала себе з новою зачіскою, передає Politeka.net. Маша випрямила темно-русяві локони, підстрижені “драбинкою”, а також, обробивши кадри у фільтрі, надала собі трохи ляльковий вигляд з рожевими губами і такого ж кольору рум’янцем.

Як відомо, дочка Кравець професійно займається танцями і вже кілька роки, як не живе з батьками. Дівчина ще в старшій школі почала жити окремо, знімаючи квартиру зі своєю подругою. Олена зізнавалася, що спочатку дуже переживала, даючи таку свободу старшій доньці. Але зараз вона спокійна і впевнена, що це відмінна можливість для підлітка правильно дорослішати і багато чому навчитися.

“Перший час я хвилюватися, але знала, де вона, знала, що вона в безпеці, адже я впевнена в батьках подруги Маші. Вона дуже швидко подорослішала і стала справжньою господинею. Це, дійсно, школа життя”, – ділилася гумористка.

Раніше ми розповідали, що в Мережі дочку Кравець часто називають її копією. Дівчина дійсно дуже схожа на матір рисами обличчя. Також, судячи з усього, вона перейняла й акторський талант. Нещодавно Маша покуражилася перед камерою в мереживному корсеті.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + 18 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.