У кожної українки є шанс: Гарік Бірча, Віталій Козловський, Дзідзьо і Дурнєв шукають собі дружин

Вибір редакції


Доки одні знаменитості будують щасливі стосунки та виховують дітей, інші залишаються в пошуках кохання всього свого життя. Що відомо про особисте життя відомих українських зірок та чому вони досі залишаються без дружин?

Гарік Бірча

Відомий український актор і виконавець культової ролі Вітальки у комедійному серіалі в реальному житті дуже відрізняється від екранного героя. Втім, у свої 48 років знаменитість і досі лишається самотнім. В одному з інтерв’ю Гарік Бірча зізнався, що не встиг помітити, як промайнули 35 років його життя, адже весь час та увагу витрачав на улюблену роботу.

Гарік Бірча розповів, чому у 48 років він і досі залишається самотнім
Гарік Бірча розповів, чому у 48 років він і досі залишається самотнім

Знаменитість зізнався, що за життя в нього, звісно, були серйозні стосунки. Втім, до нині він так і не зміг знайти ту саму єдину, яка б стала для нього коханою дружиною та матір’ю його дітей.

Віталій Козловський

Український співак ніколи не любив розповідати про своє особисте життя. Знаменитість волів тримати все у секреті. У свої 38 років знаменитість ще ніколи не перебував у шлюбі, втім нещодавно зірковий холостяк повідомив, що перебуває у серйозних стосунках. Віталій Козловський не називав імені своєї обраниці, втім зазначив, що вони живуть разом і вже навіть намагались зачати дитину.

Дзідзьо

Михайло Хома раніше перебував у шлюбі, але розлучився й шукає нову дружину
Михайло Хома раніше перебував у шлюбі, але розлучився й шукає нову дружину

Відомий український артист Михайло Хома раніше вже перебував у шлюбі, втім декілька років тому повідомив про розлучення з коханою дружиною Ярославою Притулою. Нині серце знаменитості вільне, а раніше він вже розповідав, яку жінку шукає. Найголовніше, заявив Дзідзьо, аби його майбутня дружина була милою його серцю. Артист вважає, що у питаннях кохання потрібно покладатись на почуття, а не зовнішні дані.

Олексій Дурнєв

Популярний блогер і ведучий Олексій Дурнєв не є особливим прихильником обговорень особистого життя. Знаменитість воліє тримати таку інформацію в таємниці, втім нещодавно вирішив розповісти трішки більше цікавих деталей. Восени чоловік зізнався, що нині його серце абсолютно вільне.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − 9 =