У Києві помер Сергій Сивохо: після тривалого захворювання не стало українського гумориста – ЗМІ - MusicUkraine

У Києві помер Сергій Сивохо: після тривалого захворювання не стало українського гумориста – ЗМІ

Вибір редакції


Відомий український гуморист та колишній учасник КВК Сергій Сивохо помер у віці 55 років. Про це повідомляють низка ЗМІ, а журналіст Олексій Суханов підтверджує

Сергій Сивохо, відомий український актор і телеведучий, гуморист і колишній учасник КВК, давно здобув шалену популярність серед українців. Знаменитість став одним із найпопулярніших артистів у сучасному вітчизняному шоубізнесі, а чимала армія шанувальників Сивохо полюбила його за постійний позитив, харизму та вміння підняти настрій.

Втім, сьогодні вночі мережу сколихнула погана новина. Так, низка російських ЗМІ почала поширювати інформацію про те, що після боротьби з тривалим захворюванням в українській столиці не стало Сергія Сивохи. Про це почали писати у різних Телеграм-каналах, підконтрольних росії, а пізніше новини почали з’являтись і в Інтернет-ресурсах.

Низка російських ЗМІ повідомила про те, що Сергій Сивохо помер у віці 55 років
Низка російських ЗМІ повідомила про те, що Сергій Сивохо помер у віці 55 років

За повідомленнями російських журналістів, Сергія Сивохи не стало у київській лікарні, а до цього він довго боровся із захворюванням. Щоправда, діагноз і подробиці стану відомого артиста не повідомили. Варто зазначити, що колеги відомого українського гумориста й ведучого відреагували на непідтверджені новини про його смерть. Так, наприклад, журналіст Олексій Суханов на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм вшанував пам’ять свого колеги.

Олексій Суханов на своїй Інстаграм-сторінці підтвердив новину про те, що Сергій Сивохо помер
Олексій Суханов на своїй Інстаграм-сторінці підтвердив новину про те, що Сергій Сивохо помер

Першою про те, що артиста не стало, заговорила Ганна Ревякіна, землячка Сивохи, яка після 2014 року стала членкинею “Союзу письменників” так званого днр. Втім, пізніше вона спростувала власну інформацію про загибель Сергія Сивохи та додала, що знаменитий артист все ще живий, але лікарі нібито готові відключити його від системи забезпечення життя. Повідомила Ревякіна і діагноз зірки – поліорганна недостатність, яка розвинулась на тлі сепсису.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × two =