У Києві пропонують перейменувати Південний міст: кияни хочуть їздити переправою імені Віктор Павліка - MusicUkraine

У Києві пропонують перейменувати Південний міст: кияни хочуть їздити переправою імені Віктор Павліка

Вибір редакції


У мережі з’явилась петиція, автор якої бажає, аби Південний міст у Києві перейменували. Як до цього причетний Віктор Павлік та чи збирається влада столиці звертати увагу на прохання киян?

На сайті Київської міської ради кожен киянин має змогу створити петицію з пропозиціями щодо покращення міста та життя мешканців столиці. Втім, час від часу на сайті з’являються доволі незвичайні петиції, які дивно сприймаються у мережі. Так, наприклад, нещодавно Дмитро Алексєєнко запропонував назвати Південний міст у Києві іменем відомого українського артиста Віктора Павліка.

Південний міст хочуть перейменувати

Автор петиції запропонував перейменувати переправу через річку Дніпро заради того, аби увіковічити пам’ять про легендарного українського артиста. Найімовірніше, киянин вважає, ніби Віктора Павліка вже немає на цьому світі. Насправді знаменитий співак почувається чудово та продовжує свою професійну діяльність.

У мережі опублікували петицію, автор якої хоче, аби у Києві перейменували Південний міст
У мережі опублікували петицію, автор якої хоче, аби у Києві перейменували Південний міст

Втім, у коментарях до допису у Фейсбук із відповідною петицією користувачі мережі відреагували несхвально. Багато українців написали, що у часи повномасштабної війни в країні достатньо героїв, чиїм іменем і варто називати вулиці, споруди, мости й інші пам’ятні місця.

Скандал із перепусткою

Хоча багато користувачів мережі вважають, що таким чином автор петиції просто пожартував, частина українців вирішила, що це – іронія щодо нещодавнього скандалу зі спеціальною перепусткою. Так, дружина відомого українського співака Катерина Репяхова активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Одного разу зірка показала, як її чоловік катає її закритим київським Південним мостом.

У мережі обговорили ситуацію з пропозицією перейменувати Південний міст на ім'я Віктора Павліка
У мережі обговорили ситуацію з пропозицією перейменувати Південний міст на ім’я Віктора Павліка

Репяхова одразу відповіла, як її чоловік проїхав на переправу, якщо у час воєнного стану вона закрита для цивільних. Знаменитість зазначила, що у її чоловіка є спецперепустка – вона Павліку потрібна для того, аби у комендантську годину повертатись додому, не порушуючи закону. Втім, підписники неправильно зрозуміли блогерку та подумали, ніби Віктор Франкович подарував перепустку своїй дружині.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen + 5 =