У ліжку без Потапа: Настя Каменських показала, який вигляд має зранку – розпатлана, без макіяжу і одягу

Вибір редакції


Настя Каменських із тих артистів, які намагаються бути якомога ближче до своїх прихильників. Співачка активно веде свій Інстаграм-блог, де не лише показує свіжі фото, а й ділиться моментами із особистого життя.

Так, цього разу співачка оприлюднила фото, на якому вона позує без макіяжу, зачіски та красивого одягу. Настя  позувала у ліжку під ковдрою і була засмученою. Каменських, які і інші українці, пережила неспокійну ніч.

Здається, ми вже звикли до будь-яких випробувань, але сьогодні о 3 ночі знову, ніби вперше, відчуваєш як тремтять стіни.

, – підписала фото Каменських.

До слова, Настя Каменських разом зі своїм чоловіком Потапом довгий час “ховались” від війни у Європі. В Іспанії вони опинились ще до 24 лютого і після повномасштабного вторгення вирішили там і залишитись. Зіркове подружжя наважилось повернутися в Україну лише на початку осені 2022 року. Та, будучи за кордоном, і Каменських і Потап намагалися зробити все від себе можливе, щоб допомогти Батьківщині. Зіркове подружжя давали благодійні концерти по країнам Європи та Латинської Америки і передали на потреби ЗСУ близько 1 мільйона гривень. Крім того, Каменських регулярно давала коментарі закордонним ЗМІ, розповідаючи світу правду про події в Україні.

Потап і Настя
Каменських і Потап домогали Україні з-за кордону

Та навіть така активна позиція зіркового подружжя не вберегла їх від хейту. Особливо публіка засудила Потапа за те, що він начебто втік з України через війну. І якщо Каменських зараз з успіхом дає концерти по Україні, то Потапа українська публіка наразі нерада бачити.

Аби уникнути додаткового хейту, Потап майже перестав з’являтися на публіці та вести свої соціальні Мережі. У Інстаграмі Каменських теж тепер не можна побачити фото її зіркового чоловіка. Така поведінка подружжя навіть сприяла чуткам про їхнє ймовірне розлучення. Так Каменських вже спростувала ці чутки і запевнила, що її шлюбу з Потапом нічого не загрожує.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 10 =