“У Лободи є шанс” – Одна Минута

Вибір редакції


Творчий шлях Ані Лорак та Світлани Лободи дуже схожий між собою. Ці дві артистки народилися та почали будувати кар’єру в Україні. Вони багато років були одними з найпопулярніших співачок на своїй Батьківщині. Вони обидві представляли нашу країну на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення” та обидві мають звання Народної артистки України. У 2014 році, коли росія вторглася на територію України, Ані Лорак і Лобода обрали для себе кар’єру у ворожій росії.

Камалія розповіла, хто зі зірок, що зрадили Батьківщину, знову засяє на українській сцені

Однак, коли почалася повномасштабна війна в Україні, Лорак і Лобода повели себе абсолютно по-різному. Кароліна вирішила відмовчуватися і ніяк не коментувати те, що відбувається, а Лобода відмовилася від заробітків у росії та публічно підтримала Україну.Нещодавно відома українська співачка Камалія дала інтерв’ю журналісту Ростиславу Калацинському та прокоментувала поведінку Ані Лорак та Лободи.

Камалія вважає, що для Кароліни немає вибачення, і місця на українській сцені. А ось Світлану Лободу артистка підтримала, вона вважає, що українці її мають пробачити.Світлана дуже багато зараз допомагає Україні. Вона дуже багато дає благодійних концертів, вона збирає гроші, вона відмовилася від росії. Я думаю, що згодом українці її вибачать. Я думаю, що в таких випадках треба прощати. Ось Ані Лорак не можна прощати, а Лободу можна.

, – міркує Камалія.
Співачка вважає, що Лобода своєчасно виправляє помилки, яких припустилася 2014 року.

Камалія розповіла, хто зі зірок, що зрадили Батьківщину, знову засяє на українській сцені
Камалія розповіла, хто зі зірок, що зрадили Батьківщину, знову засяє на українській сцені

До речі, Ані Лорак, яка зникла з інформаційного простору на півроку, нещодавно з’явилася. Співачка анонсувала свої концерти у Німеччині та Чехії. Найцікавіше, що в анонсі до своїх виступів Лорак вказала, що вона найтитулованіша співачка України. Ця заява Лорак викликала величезний шквал негативу в українців. Організатори концертів Кароліни у Чехії вже скасували її виступ, а у Німеччині плануються мітинги проти концертів проросійської співачки.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × three =

Translate »