“У мене не було вагань” – Одна Минута

Вибір редакції


Українська телеведуча Катерина Осадча оголосила про те, що почала займатися реалізацією проекту “Дім для дітей”. Метою благодійної ініціативи є забезпечення дитячих будинків сімейного типу житлом, яке вони втратили під час воєнних дій на території України. Катя Осадча поділилася деталями про першу сім’ю, для якої почала збирати кошти на будинок.

Дитячий будинок сімейного типу Целухіних розташований на території Луганської області. Закохані Ірина та Віталій мали своїх дітей, коли вирішили прихистити у своїй сім’ї сестру Юлію та її старшого брата Руслана. Пізніше до сім’ї доєднались ще діти, і ще, і ще… У результаті колись звичайна українська родина завдяки великодушності та доброті Ірини та Віталія розрослася у велику та дружню компанію.

Зараз у дитячому будинку сімейного типу проживає десять діток-сиріт, проте війна забрала у них не лише будинок, а й главу сімейства – отця Віталія. Так, чоловік помер під час того, як намагався загасити пожежу, яка зайнялася після чергового обстрілу. Віталій помер практично одразу після початку повномасштабного наступу росії – у березні. Вони з дружиною вирішили залишатися на рідній землі в місті Рубіжному і не захотіли евакуюватися.

Катерина Осадча розповіла про своє враження від сім'ї
Катерина Осадча розповіла про своє враження від сім’ї

Ірина поділилася спогадом про те, що вони з чоловіком все життя мріяли про просторий затишний будинок, звідки цілодобово лунатиме заливистий дитячий сміх. Парі вдалося здійснити свою мрію і подарувати дітям-сиротам можливість рости в сім’ї, що любить. Однак, щаслива казка закінчилася після того, як росія розпочала повномасштабний наступ.

За словами телеведучої Каті Осадчої, Ірина, незважаючи на те, що втратила коханого, робить усе можливе, щоб забезпечити своїх дітей та подарувати їм щасливе майбутнє. Жінка беззаперечно працює заради благополуччя своїх дітей і рятує їх у всіх сенсах, забезпечуючи моральну та фізичну підтримку.

Катерина Осадча поділилася своїм враженням від Ірини та заявила, що та на її думку є гідним прикладом для наслідування. Більше того, як додала українська ведуча, після особистого знайомства з сімейством Целухіних у неї не залишилося жодної краплі сумнівів, що вона зобов’язана їм допомогти.

Допомогти сім’ї можна за посиланням . Спільно з благодійною організацією “Твоя опора” Катя Осадча збирає для Целухіних кошти на купівлю будинку в Івано-Франківській області, куди вони вимушено переїхали.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen + fourteen =

Translate »