“У мене не було весілля”. Чи причетний Дідзьо? – Одна Хвилина

Вибір редакції


Співачка Оля Цибульська довго тримала в таємниці ім’я свого чоловіка. Фанатам зірки доводилося самим додумувати, хто є татом Нестора, якого вона народила в 2015 році. Увагу широкого загалу привернув Дідзьо, з яким Оля частенько виступала дуетом. А після того, як Михайло Хома розлучився зі Славією, всі вирішили, що саме він согрішив і зробив кумі дитинку.

Візуально Нестор має схожість з Дідзьо

 

Обидві знаменитості запевняли, що мають виключно творчі стосунки, але їм ніхто не вірив. Порівняння Нестора зі світлиною Хоми дозволяло оточенню виявити значну схожість між хлопчиком і чоловіком.

Родинна ідилія

Врешті виконавиці “Цьомчиків” увірвався терпець і в інтерв’ю Gloster, вона розповіла всю правду. Виявляється, Цибульська зі своїм обранцем вже два десятиліття разом. Вони обоє родом із Радивилова, разом навчалися в школі і після того весь час підтримували стосунки. От тільки до весілля справа не дійшла ні до, ні після народження первістка.

Сергій Грисюк займається сімейним молочним бізнесом. Разом із батьком і братом чоловік зірки керує ТОВ “Радивилівмолоко”. Для нього Оля – не зірка, а та сама 10-класниця, яку він колись покохав уперше. Слава й пізнаванність дружини не заважають Сергію ставитися до Цибульської насамперед як до близької людини. Коли почалася війна, родина перебралася на Рівненщину, але згодом знову повернулася до Києва.

Вітаючи коханого з днем народження, Оля виклала в мережу щемке відео, яке викликало захоплення в її Інстаграм-підписників.

Серед коментів можна зустріти й дописи відомих людей:

“Який файний хлопець, молодець, що вийшов з тіні! Ви чудова пара та родина! Дай Боже міцного здоров’я та мирного неба!” – написав Павло Зібров.

“Блін, Оля! Такого гарного мужика ховала!” – у притаманному їй стилі відзначилася Оля Полякова.

Менш титуловані підписники привітали зірку з іменинником, побажавши “щастя, Божої опіки і любови”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + 6 =

Translate »