у мережі обговорили розставання Потапа і Насті Каменських – Одна Хвилина

Вибір редакції


Потап і Настя Каменських – одна з найвідоміших пар українського шоубізнесу. Їхні стосунки переросли з робочих у романтичні, втім вони довго це приховували. Прихильники запідозрили, що тепер артисти можуть приховувати серйозні проблеми в стосунках та навіть розлучення. Зіркова пара підігріла чутки несподіваним “обміном люб’язностями” в мережі.

Настя Каменських і Потап розлучаються: що відомо?

Останнім часом відомі українські музиканти дедалі рідше з’являються разом на публіці. Якщо раніше це було легко пояснити тим, що Потап довго перебував в Іспанії, поки його дружина повернулась до української столиці, то тепер на думку спадає одна причина – ймовірні проблеми в стосунках.

Більш того, на особистих сторінках артистів у соціальній мережі Інстаграм не з’являлись дописи, які були б присвячені одне одному. Перша за довгий час публікація, яку Потап присвятив своїй дружині Насті Каменській викликав у підписників занепокоєння. Так, артист опублікував фотографію, на якій зображений в самотності, та неоднозначно підписав кадр.

Потап опублікував свою фотографію у мережі з доволі неоднозначним зверненням до дружини Насті Каменської
Потап опублікував свою фотографію у мережі з доволі неоднозначним зверненням до дружини Насті Каменської

25 листопада відома українська співачка презентувала свою нову пісню “Мама-зима”, у якій заспівала про розставання з коханим. Так, у тексті Настя Каменських зізнається, що кохала як дитина та вірила своєму чоловіку, втім він вирішив від неї піти. На особистій сторінці чоловік співачка Олексій Потапенко взяв декілька рядків з пісні коханої та залишив у описі свого нового допису.

Мама-зима, мала вона на нас свої плани

– написав Потап і позначив у дописі Настю Каменських.

У коментарях підписники українського музиканта висловили свої сподівання на те, що чутки про розлучення зіркової пари залишаться просто чутками.

  • “Єдина пісня, що справді класна у Насті, дуже сподобалась! Розлучення з чоловіками на жінок добре впливає”;
  • “Під цю пісню можна витанцьовувати свій біль. Дякую, Настю!”;
  • “Дуже сподіваюсь, що всі новини про розлучення з Каменських – це просто чутки”;
  • “Тільки не підтверджуйте пліток про ваше розлучення… Ви такі чудові, ви неймовірно гарна пара вами не можливо перестати захоплюватися”;
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 2 =

Translate »