у мережі показали, як Філіп Кіркоров побив прихильника прямо на концерті – Одна Хвилина

Вибір редакції


Останнім часом відомому російському співакові все не щастить. Цього разу Філіп Кіркоров зганьбився під час свого концерту, що відбувся в рамках туру. В казахському місті Алмати естрадний артист зупинив свій виступ заради того, щоб взяти до рук букет квітів та “відшмагати” ним прихильника.

Концерт Філіпа Кіркорова в Алмати

Відомий російський співак вирушив до Казахстану з концертною програмою, втім виступ пройшов не так “гладко”, як би йому хотілось. Схоже, що скандального Кіркорова обурила поведінка його прихильника, адже по-іншому пояснити відверто неадекватну поведінку естрадної зірки неможливо.

Так, під час виконання однієї зі своїх пісень, Філіп Кіркоров різко зупинився та з незадоволеним виразом обличчя вирушив з квітами до одного з фанатів. Спустившись сходами зі сцени, артист швидко підійшов до присутнього на концерті фаната та декілька разів вдарив його букетом – орієнтовно по обличчю. На акаунті TikTok з новинами Казахстану з’явилось відео ситуації, що трапилась в Алмати.

@zakonkz

Киркоров ударил зрителя букетом по лицу. Предположительно, в Алматы Певец в прямом смысле слова отхлестал сидевшего на первых рядах зрителя цветами по лицу. Видео инцидента появилось в TikTok. После этого певец вернулся на сцену и продолжил выступать. С чем связаны такие действия — остается загадкой. Публику также удивило и то, что на концерте в Алматы певец вышел в полупрозрачном обтягивающем комбинезоне, надетом поверх плавок. Этот перфоманс Киркоров объяснил тем, что его команда так подшутила над ним, и во время шоу с переодеванием на сцене, кто-то сорвал с него шорты, оставив короля “голым”. «Честно говоря, я такие шутки не люблю, но остался в безвыходном положении. Но show must go on!»- написал певец на своей странице Instagram. #киркоров #киркоровалматы #алматы #новости #новостиказахстана #певец #казахстан #хочуврек #рекомендации #реки #рек

♬ оригинальный звук – zakon.kz ➡️ Новости Казахстана

Ймовірно, в Алмати співак у прямому значенні слова відхлестав глядача, що сидів у перших рядах. З чим пов’язані такі дії – залишається загадкою

– зазначено в описі до відео.

Крім того, варто зазначити, що одразу після свого “викиду” російський артист повернувся на сцену та продовжив виступати так, ніби щойно нічого не сталось.

Філіп Кіркоров у прозорих лосинах

Якщо ви раптом подумали, що на цьому ганебні інциденти з Філіпом Кіркоровим завершуються, то нагадаємо: на цьому ж концерті артист вирішив “підкорити” публіку своїм образом під назвою “в чому мати народила”. Так, російський співак вийшов на сцену в напівпрозорих лосинах, через які було видно його спідню білизну.

Філіп Кіркоров на концерті в Алмати вразив несподіваним образом
Філіп Кіркоров на концерті в Алмати вразив несподіваним образом

Подібну витівку артист пояснив тим, що його команда вирішила над ним пожартувати та в останній момент зірвала з нього шорти, які були одягнуті на прозорі лосини. Втім, публіка не залишилась задоволеною навіть після такого пояснення. Кіркоров зазначив, що такі жарти йому не до вподоби, втім він вирішив все-таки вийти на сцену, аби довсети свою сміливість.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − 2 =

Translate »