у пари гумористів важлива дата – Одна Хвилина

Вибір редакції


На гумористичній сцені “Кварталу” найвідомішою сценічною парою були Олена Кравець і Володимир Зеленський, якого тепер заміняє Євген Кошовий, а глядачі “Дизель Шоу” захоплюються талантом Вікторії Булітко та Євгена Сморигіна. Ця зіркова пара дуже гармонійно виглядає разом і прекрасно грає ролі справжнього подружжя. Віка навіть схожа зовні на реальну дружину Сморигіна Лідію.

Вікторія Булітко і Євген Сморигін відзначають важливу спільну дату
Вікторія Булітко і Євген Сморигін відзначають важливу спільну дату

Вони познайомилися випадково, коли стали сусідами по квартирах. Сморигін тільки розлучився з першою дружиною і не хотів ніяких стосунків, але дружнє спілкування поступово перейшло цю межу і вони почали зустрічатися. Унікальною їх зустріч зробило те, що Ліда зовсім не знала Женю, але на той момент він вже був популярним і постійно світився на телебачення.

Переживши болісне розставання, Сморигін попередив нову обраницю, що до романтичних подвигів не готовий, пара то сходилася, то розходилася, а руку і серце Лідії Євген попросив після тижневої розлуки, коли вони дізналися про вагітність. Пропозиція романтикою і не пахла, як Сморигін розповідав, то просто сказав коханій, що одружимося і повінчаємося, коли народиться дитина. Проте вже багато років вони живуть душа в душу і виховують трьох дітей.

До сценічної пасії Сморигіна Вікторії Булітко його дружина не ревнує. Як відомо, у неї теж є друга половинка і відносини серйозні, але гумористка не хоче ділитися цим з публікою і не каже, хто її чоловік.

Вікторія Булітко і Євген Сморигін відзначають важливу спільну дату
Вікторія Булітко і Євген Сморигін відзначають важливу спільну дату

Не дивно і зрозуміло, чому Сморигіну і Булітко часто приписують більш ніж робочі стосунки. В цьому році їх комедійному дуету виповнюється 12 років і найчастіше вони грають на сцені саме номери, в яких виконують роль пари.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − seven =

Translate »