...

у пса-сапера Патрона з’явилася симпатична конкурентка (ВІДЕО) – Одна Минута

Вибір редакції


Пес-сапер Патрон з Чернігівщини здобув шалену популярність під час повномасштабної війни. Собака швидко припав багатьом українцям до душі й завоював любов і повагу. Службовий пес займається розмінуванням територій, чим активно рятує людей. Проте, нещодавно з’явилась новина про те, що у милого й мужнього песика з’явилась симпатична конкурентка. Про це стало відомо з сюжету “1+1”.

Собака породи бігль привернула увагу військових – не лише тим, що вона полюбляє красти шкарпетки, але й бездоганним нюхом і чуттям. Відтак собачка змогла швидко показати, що має величезний потенціал, який варто розвивати.Вже віддану помічницю військових з Рівненщини звати Лорі й вона дуже швидко полюбилась членам територіальної оборони прикордонної області. 104 бригада тероборони вже вважає Лорі своїм талісманом, адже у важкі й безсонні ночі вона не лише підтримує кожного, але і попереджає про можливу небезпеку. Раніше бігль Лорі була домашньою собакою, але виявилось, що її призвання – віддана служба.

До бригади пес потрапив разом зі своїм хазяїном. Зараз Лорі показує себе з якомога найкращої сторони – вона завжди вчасно попереджає військових про небезпеку ракетного обстрілу, допомагає боронити кордон з Білоруссю й завжди готова захистити членів бригади, які вже стали для Лорі рідними.Проте, дівчинка має примхливий характер. Зараз із нею займається професіональний військовий кінолог з позивним “Хата”. Чоловік розповідає, що Лорі дуже швидко зацікавила його, адже майже миттєво розкрила свій великий потенціал. Хоча “Хата” заявляє, що Лорі можна назвати бешкетницею, вона дуже старанна. Зараз кінолог займається вихованням дисципліни. А ось про ракетну небезпеку Лорі навчилась попереджати самостійно – на рівні інтуїції й інстинктів.
Бійці з 104 бригади територіальної оборони Рівненської області називають Лорі не просто бойовою подругою, але і штатним психологом. Собака допомагає людям проживати важкі дні, заспокоює і веселить у найважчі моменти. Проте, військові зізнаються, у вільний час бігль Лорі полюбляє бешкетувати – пес часто намагається поцупити шкарпетки та печиво. Але, бійці діляться одкровенням – сварити її аж ніяк не можуть, адже сильно люблять собаку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 5 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.