У США один за одним зриваються концерти MARUV, яка відмовилася представляти Україну на Євробаченні

Вибір редакції


MARUV відома в Україні далеко не своїм “чудовим” вокалом і феєричними шоу – артистку добре знають з її скандального замовчування кровопролитної війни росії проти України. Один із найвідоміших фактів з життя MARUV – її перемога в Національному відборі на Євробачення. Проте, представляти Україну на пісенному конкурсі співачці не судилось, адже її кандидатуру дискваліфікували через проросійські погляди.

Для MARUV достатньо вагомою причиною повернутись в Україну не стала ні озброєна агресія на Сході України, ні повномасштабне вторгнення росії. Відтак після 24 лютого співачка адекватно не прокоментувала події, що відбуваються на її Батьківщині – вона опублікувала лише оманливий пост зі слабкими заявами.У новому інтерв’ю для журналістки Анни Оліцької відомий одеський бізнесмен, а також організатор американських концертів українських зірок Ігор Голубчик прокоментував, чому запланований MARUV тур в США не відбувся. Крім того, промоутер розказав, чому він добровільно відмовляється від співпраці зі зрадницею.

Скріншот з інтерв'ю Анни Оліцької та Ігора Голубчика
Скріншот з інтерв’ю Анни Оліцької та Ігора Голубчика

Спочатку концерт звісно перенесли, адже почалась війна. У той момент ми не знали, як у майбутньому розгортатимуться події. Ми перенесли концерт на грудень, на цей грудень, що буде. Буквально через місяць після початку війни я побачив, що реакції артиста немає. Ми поспілкувались і домовились, що тур скасовується взагалі. Тура не буде – це точно– відверто прокоментував у інтерв’ю одесит.

Окрім того, Ігор Голубчик заявив, що він концерти для MARUV точно організовувати не стане. Промоутер пояснив причину такого рішення – співпрацювати зі співачкою він не хоче зі своїх особистих міркувань. Журналістка Анна Оліцька у нього запитала, чи усвідомлює він, що через своє патріотичне рішення він втрачає левову частку основного прибутку. Ігор Голубчик зізнався, що він абсолютно усвідомлює всі наслідки такого рішення, але працювати з проросійськими артистами надалі він не планує.
Це може звучати пафосно, але ніякі гроші не вартують смерті дитини або навіть поранення дитини. Люди, певно, діляться на тих, хто вважає так само, і тих, хто “ну… якщо дуже багато грошей”… Коли мова йде про такі речі, ти не можеш бути десь посередині або у якійсь сірій зоні. Ніякі гроші цього не вартують

– підсумував одеський бізнесмен Ігор Голубчик.Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 + seven =