...

У телеведучої Алли Мазур помер батько: зірка показала останнє фото з ним і розповіла, що сталося

Вибір редакції


Нещодавно Алла Мазур не змогла вийти в ефір програми “ТСН Тиждень” через те, що її батька забрали в лікарню. Фанати і колеги бажали їм якнайшвидшого одужання, однак 27 березня 2023 року телеведуча попрощалася з татом.

В своєму Інстаграм-блозі журналістка поділилась спогадами про найголовнішого чоловіка в житті і показала їх спільні фото. Батько Алли Мазур був стоматологом і з цього почалась її розповідь. В дитинстві майбутня зірка телебачення відчувала себе особливою, бо в 5 років могла практично без стуку, минаючи велику чергу заходити в кабінет тата, а головлікар, зустрічаючи її малу по дорозі тиснув їй руку і питав, як справи.

У телеведучої Алли Мазур помер батько
У телеведучої Алли Мазур помер батько

Алла зізналася, що саме батько привчив її до максималізму в роботі, бо переживав за кожного пацієнта і працював до останнього, рятуючи зуби навіть в найскладніших випадках. Батько навчив зіркову доньку смажити картоплю і терпів усі її юнацькі експерименти. Одного разу 8-річна Алла вчилася накручувати волоося на бігуді і тренувалася на батьковій шевелюрі, поки той спав. А вранці, коли він спішив на роботу, його зачіска розпадалася в різні боки, і він не ображався за це на доньку.

Мазур згадала, як наполягла на тому, щоб 2023 рік вони зустріли разом в святкових новорічних светрах, щоб хоч якось підняти собі настрій в ці складні для країни часи. Цей Новий рік був останній, який журналістка зустрічала разом з батьком, але вона і не підозрювала про це, будуючи спільні плани на літо, адже після перенесеного інсульту Григорій не здавався, навіть коли Алла годувала його з ложечки.

Вірила, що – прорвемося… Не вдалося

Свої прощальні слова до батька Алла завершила тим, що тепер він буде на небі разом з мамою. Нагадаємо, мама Мазур померла в 2021 році, цю новину телеведуча приховувала від публіки декілька місяців.

Батьки Алли Мазур
Батьки Алли Мазур
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 − 7 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.